امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120497
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۳۹
تعداد بازدید: 42
سید حسین مرعشی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پاسخ به این پرسش که محمد هاشمی ...

سید حسین مرعشی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پاسخ به این پرسش که محمد هاشمی عضو مستعفی این حزب اظهار داشته کسانی که زمانی با کارگزاران مخالف بوده‌اند در حال حاضر عضو این حزب شده‌اند، منظور وی چه کسانی هستند؟ گفت: این موضوع را از خود آقای هاشمی باید بپرسید اما من مخالف کارگزاران نبوده‌ام و هر چیزی که ایشان بگویند قاعدتاً درست است و سرور ما هستند.

وی تصریح کرد: همه جمع هیئت مؤسس از جمله من و آقای هاشمی با ورود افراد جدید موافق بودند و در این مورد فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد.

مرعشی اضافه کرد: آقای هاشمی چه باشند و چه نباشند بزرگ ما هستند و ما از رهنمودهای ایشان استفاده خواهیم کرد.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه در جلسه روز دوشنبه شورای مرکزی درباره استعفای محمد هاشمی بحثی صورت گرفته است؟ خاطرنشان کرد: من در جلسه روز دوشنبه حضور داشتم اما هیئت رئیسه دستور کار جلسه را از قبل تنظیم می‌کند و این موضوع در دستور جلسه نبود و بحثی در خصوص آن صورت نگرفت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها