امروز : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 5
۰۸:۴۸
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1205
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۵۱
تعداد بازدید: 256
علی اکبر کائیدی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس با انتقاد ...

علی اکبر کائیدی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس با انتقاد از موج وسیع برکناری‌ها در وزارت بهداشت اظهار داشت: متأسفانه تغییرات وسیعی در مدیریت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حال انجام است که این تغییرات خیلی سریع، وسیع و نگران‌کننده است.

وی افزود: با توجه به اینکه بخش سلامت و درمان وضع خوبی ندارد و ما هم در جامعه نیاز به آرامش داریم، ثبات مدیریتی می‌تواند سبب آرامش و خدمت‌رسانی به مردم شود.

کائیدی ادامه داد: در مدت کوتاهی که وزیر عوض شده، کودتای برکناری رؤسا و معاونت‌های مختلف همچون معاونت طب سنتی، غذا و دارو، بهداشت، پزشک خانواده و اورژانس رخ داده است.

این نماینده مجلس گفت: موج برکناری رؤسا و معاونان وزارت بهداشت قابل توجیه نیست و به حوزه سلامت ضربه می‌زند.

وی بیان داشت: اولویت ما در حال حاضر برخورد با پدیده زیرمیزی است که اپیدمی شده و با توجه به اینکه ما نزدیک انتخابات قرار داریم، در حوزه سلامت نیازمند آرامش هستیم.

نماینده مردم پلدختر اضافه کرد: همچنین موضوع انتزاع دانشگاه ایران از دانشگاه تهران در حال حاضر هیچ اولویتی ندارد و مجلس و سایر دستگاه‌ها هم با این موضوع مخالف هستند، چراکه این انتزاع هزینه‌های میلیاردی برای حوزه سلامت دارد.

کائیدی در پایان تصریح کرد: با وضع کنونی دارو در آینده نزدیک گران می‌شود، بر همین اساس باید برای این موضوع نیز چاره‌اندیشی کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها