امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120523
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار سرلشکر سید حسن فیروزآبادی رییس ستاد کل نیروهای مسلح در جلسه هیئت‌امنای دانشگاه عالی دفاع ملی با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار سرلشکر سید حسن فیروزآبادی رییس ستاد کل نیروهای مسلح در جلسه هیئت‌امنای دانشگاه عالی دفاع ملی با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم، گفت: در آستانه ماه محرم و مراسم عزای حسینی قرار داریم. مراسمی که پیامش پیروزی خون بر شمشیر است و امام حسین(ع) در این نهضت فرمود که ما «خرجت‌الامطلب‌الاصلاح فی‌امه‌جدی»؛ اسلام و امت پیامبر با انحرافات و گمراهی‌هایی مواجه هستند که امام حسین(ع) احساس می‌کند که اگر قیام نکند و خون خود و خاندان پیامبر را نثار اسلام نکند، از اسلام چیزی باقی نمی‌ماند.

وی افزود: اینکه پیامبر فرمودند: «حسین ‌منی‌ و ‌انا ‌من ‌حسین» از همین‌جاست، چون حسین منی که مشخص است حسین فرزند زهرا(س) و فرزند پیامبر(ص) است، پس حسین منی انا من حسین چیست؟ انا من حسین همین است که اگر حسین نباشد و قیام نکند نام پیامبر و دین پیامبر و یاد پیامبر نمی‌ماند، بنابراین ماندن پیامبر، ماندن یاد پیامبر و نام پیامبر و دین پیامبر به حسین(ع) است.

فیروزآبادی همچنین گفت: الحمدالله ملت بزرگ ما حسینی هستند و مکتب حسینی امروز در ایران می‌درخشد و اعتلای او آثار خودش را در سایر کشورهای اسلامی نشان می‌دهد؛ مطلب جدیدی که اتفاق افتاده این است که بنی‌امیه و یزیدیان امروز هستند. امروز داعش همان یزید است و مکتبش همان مکتب شمر است و رسالت حسینی به جوشش خون حسینی امروز برای مسلمانان پرچمدار دفاع از اسلام و قرآن و همه مذاهب اسلامی است که بیاموزد حسینی باید در برابر یزیدیان ایستاد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها