امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120547
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۱
تعداد بازدید: 46
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید حسن هاشمی صبح امروز «سهیلا جورکش» مصدوم 27 ساله ای که به دلیل اسیدپاشی در بیمارستان بستری است، را ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید حسن هاشمی صبح امروز «سهیلا جورکش» مصدوم 27 ساله ای که به دلیل اسیدپاشی در بیمارستان بستری است، را مورد معاینه قرار داد.

هاشمی با تاکید بر اینکه، چشمان مصدوم باید به طور اورژانسی امشب جراحی شود، گفت: بینایی چشم راست از بین رفته اما چشم چپ نیاز به درمان های متعدد دارد و توسط تیم مجرب چشم پزشکی روند درمان طی خواهد شد.

وزیر بهداشت با اشاره به اینکه، این بیمار برای عمل های اولیه چشم به بیمارستان فارابی منتقل می شود، افزود: اطلاع رسانی کمک های اولیه در این گونه حوادث ضروری است و در حادثه اخیر نیز، اگر مردم از همان ابتدا فرد اسیدپاشی شده را با آب می شستند، بخش عمده ای از آسیب های چشمی و پوستی او اتفاق نمی افتاد، اما متاسفانه اقدامات اولیه درست برعکس نیازهای اولیه درمانی بوده است.

وی در مورد هزینه های درمان وی گفت: تامین هزینه های درمانی حداقل کاری است که دولت انجام می دهد و باید به مساله خشونت، رفتارهای غیرطبیعی و افزایش مشکلات روان توجه ویژه ای شود.

پس از انجام جراحی چشم، این مصدوم برای ادامه روند درمان سایر قسمت های آسیب دیده در مواجهه با اسید، در بیمارستان سوختگی چمران بستری خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها