امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۲۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12055
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۲
تعداد بازدید: 141
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، برنامه های امروز -دوشنبه 13 خردادماه- با پخش مستند رادیویی محسن رضایی در رادیو ایران آغاز می شود. این مستند ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، برنامه های امروز -دوشنبه 13 خردادماه- با پخش مستند رادیویی محسن رضایی در رادیو ایران آغاز می شود. این مستند ساعت 8:30 به روی آنتن می رود.

بنا بر این گزارش، ساعت 9:30 نیز تکرار مستند رادیویی حسن روحانی از رادیو ایران پخش می شود و در نهایت ساعت 18 مصاحبه رادیو معارف با سعید جلیلی روی آنتن رادیو معارف می رود.

برنامه های تلویزیونی نیز از امروز وارد فاز جدیدی می شود. امروز پخش مستند کاندیداها آغاز می شود و در کنار آن سه برنامه جدید تلویزیونی نیز روی آنتن می رود.

امروز ساعت 18:10 اولین قسمت از گفت و گوی سه کارشناس با یک کاندیدا از شبکه چهار پخش می شود و اولین مهمان این برنامه نیز محمد غرضی خواهد بود.

ساعت 19:10 نیز اولین قسمت برنامه «به انتخاب شما» با اجرای رضا ابراهیمی و محوریت سوالات جوانان از کاندیداها به روی آنتن می رود. اولین قسمت این برنامه میزبان محمدرضا عارف است.

ساعت 22:30 نیز اولین قسمت گفت وگوی کاندیداها با شبکه خبر پخش می شود که امشب حسن روحانی مهمان آن خواهد بود.

اولین مستند تبلیغاتی این دوره متعلق به محسن رضایی است که به کارگردانی جوان ۲۸ ساله ای به نام یاسر ارباب ساخته شده و ساعت 20:10 از شبکه یک سیما پخش می شود.

دومین مستند تبلیغاتی نیز متعلق به سعید جلیلی است که ساعت 23:30 از شبکه یک پخش می شود.

حسین شمقدری فرزند جواد شمقدری - رییس سازمان سینمایی کشور - وظیفه‌ی ساخت فیلم تبلیغاتی این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری را بر عهد دارد.

تهیه‌کنندگی مستندهای سعید جلیلی بر عهده‌ محمدحسین مددی است که در مستند «میراث آلبرتا» نیز با شمقدری همکاری می‌کرده است.

آن‌ طور که یکی از اعضای تیم مستندسازی این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری بیان کرده است، فیلم‌های تبلیغاتی جلیلی بر پایه‌ گفتمان مقاومت ساخته شده است.

تکرار این دو مستند در ساعت 23:30 (محسن رضایی)و 30 دقیقه بامداد(سعید جلیلی) از شبکه جام جم به روی آنتن می رود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها