امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120580
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهرداد بذرپاش نماینده تهران در مجلس در تذکری شفاهی در جلسه‌ علنی امروز (چهارشنبه) مجلس ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهرداد بذرپاش نماینده تهران در مجلس در تذکری شفاهی در جلسه‌ علنی امروز (چهارشنبه) مجلس ضمن تسلیت رحلت آیت‌الله مهدوی کنی اظهار داشت: آیت‌الله مهدوی کنی عالمی است که رنگ اخلاص را در میان همه رنگ‌ها انتخاب کرد و به همان سیاق سیاست ورزی‌اش چه آرام و با طمأنینه از میان ما رفت، همیشه بر همین روش بود، انقلابی اما آرام و وزین و بی‌‌ جار و جنجال بود این شیخ انقلاب.

وی افزود:‌ باید گفت در این پاییز فصل برگریزان، برگ زرینی از درخت تنومند انقلاب افتاد و غم پاییزی ما را کامل کرد، در فتنه‌ی 88 هم این برگ زرین مثال زدنی رفتار کرد و ثابت کرد همه‌ رفاقت‌ها در زیر چتر انقلاب معنا پیدا می‌کند و هر چقدر هم که سابقه داشته باشید قدرت به میزان فاصله از ولی تعریف می‌شود، خداحافظ عمار بی‌ادعای انقلاب.

عضو کمیسیون صنایع مجلس در ادامه تذکر خود خاطرنشان کرد: آمارهایی که مرتب توسط دولت اعلام شده را نباید با دیده تردید نگریست، حرمت امامزاده را باید متولی نگاه دارد، چراکه تا 6 ماه قبل آمار رشد اقتصادی منفی 5/6 بوده اما اکنون در 3 ماهه نخست سال جاری مثبت 4/6 است، یعنی بیش از 10 درصد رشد اقتصادی، در حالی که این میزان رشد را بسیاری از کشورهای توسعه یافته هم ادعا نمی‌کنند یا آن سیاه‌نمایی دروغ بود یا این آمار که اعلام می‌شود، آمار نرخ بیکاری هم کاهش 6/5 درصدی را نشان می‌دهد.

بذرپاش در ادامه با اشاره به حوادث منطقه و وضعیت ایران تصریح کرد: اگر وضعیت ایران را در نظر بگیرید یک جزیره‌ ثبات در مجمع‌الجزایر آدم‌کشان در منطقه است و این با مجاهدت سرهنگ‌هایی است که همواره در انتخابات مورد ظلم واقع می‌شوند و در مواقع خطر به کشور مورد لطف قرار می‌گیرند و این یک ملت رعنا است که به سرهنگ‌های خود احترام می‌گذارد و قدردان آنهااست.

وی اضافه کرد: باید دید مذاکره‌کنندگان حقوقدان هم چه میزان این تلاش‌ها را قدر می‌نهند، آیا جان کری هم در مذاکرات می‌گوید که اگر توافق نکنیم، جمهوری‌خواهان در آمریکا به قدرت می‌رسند.

عضو هیأت‌رئیسه مجلس ادامه داد: بزرگترین انتقاد، به روش تیم مذاکره‌کننده است، روشی که آمریکا را دچار خطای محاسباتی می‌کند، ما همواره گفته‌ایم موافق توافق خوب و مخالف توافق بد هستیم، هیچ توافقی از عدم توافق بدتر نیست و این یک شعار قاجاری است که تاریخ راجع به آن سخت قضاوت خواهد کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها