امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۰۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120591
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارومیه و به نقل از سایت اطلاع‌رسانی استانداری آذربایجان غربی محمدباقر نوبخت در جلسه شورای برنامه‌ریزی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارومیه و به نقل از سایت اطلاع‌رسانی استانداری آذربایجان غربی محمدباقر نوبخت در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه آذربایجان غربی اظهار داشت: هدفم از سفر به آذربایجان غربی همفکری و مشورت با مسئولان استان در خصوص راهکارهای ارتقای شاخص‌های توسعه در آذربایجان غربی است.

وی با تقدیر از تلاش‌ها و زحمات استاندار آذربایجان غربی از زمان استقرار دولت تدبیر و امید در استان، گفت: قربانعلی سعادت یکی از باتجربه‌ترین مدیران کشور است که به عنوان امین دولت یازدهم در آذربایجان غربی می‌تواند گام‌های ارزنده‌ای در جهت تحول، پیشرفت و توسعه این استان بردارد.

معاون رئیس جمهور و سخنگوی دولت در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تحقق 72 درصدی منابع پیش‌بینی شده دولت در بودجه شش ماه سال 93، افزود: دولت تمام تلاش خود را می‌کند تا بتواند طرح‌های نیمه‌تمام عمرانی را به پایان برساند و برای این کار ابتدا دولت خود سرمایه‌گذاری کرد تا بخش خصوصی را هم تشویق به سرمایه‌گذاری کند.

نوبخت با اشاره به اینکه 2 هزار و 906 طرح نیمه‌تمام عمرانی در کشور وجود دارد، اضافه کرد: با توجه به حجم انبوه طرح‍‌های نیمه‌تمام عمرانی در کشور، درصدد هستیم با مدیریت در تخصیص و توزیع اعتبارات عمرانی، ابتدا طرح‍‌های نیمه‌تمام بالای 80 درصد پیشرفت فیزیکی را به اتمام برسانیم که در این میان سهم طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام قابل بهره‌برداری استان آذربایجان غربی تا پایان سال جاری، 23 طرح است و برای تکمیل آنها 102 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

معاون رئیس جمهور همچنین از مدیران استانی خواست تا لیست طرح‌های نیمه‌تمام عمرانی که تا پایان سال 94 قابل بهره‌برداری هستند را به معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور ارائه کنند تا در بودجه سال 94 برای آنها اعتبار پیش‌بینی شود.

نوبخت گفت: درست است که درآمدهای کشور کم و در حد پیش‌بینی ما نبود ولی ما با مدیریت منابع و هدفمند، اعتبارات استانی و همچنین ماده 22 استان آذربایجان غربی را به صورت صددرصد پرداخت خواهیم کرد.

وی ابراز امیدواری کرد در قانون برنامه ششم توسعه کشور، نگاه ویژه‌ای برای ارتقای جایگاه استان آذربایجان غربی در ابعاد مختلف لحاظ شود.

معاون رئیس جمهور در ادامه با تاکید بر مدیریت صحیح و هدفمند برای اداره کشور، گفت: طوری باید برنامه‌ریزی کنیم که برای شرایط بد و روزهای سخت نیز برنامه داشته باشیم و بتوانیم کشور را در هر شرایطی به نحو مطلوب اداره کنیم.

نوبخت در پایان با تشکر از تمام مدیران و مسئولان، ادامه داد: تردید نداشته باشید که با همفکری، همکاری و تلاش می‌توانیم کشور را به سمت توسعه و شکوفایی سوق دهیم.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; خبرنگاران استان آذربایجان غربی به صورت گزینشی در این جلسه دعوت شده بودند و تلاش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; برای حضور در این جلسه از سوی روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی مورد بی توجهی قرار گرفت.

خاطرنشان می‌شود در یک سال اخیر بنا به دلایل نامعلوم روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی از دعوت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به برخی جلسات امتناع می‌کند.

انتهای پیام/61001/ن/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار