امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120599
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد تجمع صورت گرفته در ...

لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد تجمع صورت گرفته در جلوی مجلس شورای اسلامی که در بخشی از آن نسبت به سکوت نمایندگان زن مجلس در برابر ماجرای اسیدپاشی در اصفهان اعتراضاتی صورت گرفته بود، گفت: ما در مجلس و در کمیسیون فرهنگی نسبت به این رخدادها تذکر داده بودیم و مسئولان اجرایی هم پیگیر قضیه هستند.

وی با یادآوری مطرح شدن موضوع در کمیسیون فرهنگی که رئیس آن نیز نماینده شهر اصفهان است، اظهار کرد: اقداماتی جهت پیگیری دقیق مسئله انجام شده است.

افتخاری در بخش‌های  دیگری از این گفت‌وگو خاطرنشان کرد:‌ بعضی تجمعات و اقدامات هدایت‌شده صورت می‌گیرد و ما امیدواریم این تجمع نیز مانند تجمع علیه لایحه خانواده نباشد که عده‌ای ساکشان را بسته بودند و جلوی مجلس بسط نشسته بودند که وقتی با چند نفر از نمایندگانشان صحبت کردیم گفتند ما هنوز اصلاً لایحه را مطالعه نکرده‌ایم.

وی با تأکید مجدد بر پیگیری مجلس درباره مسئله اسیدپاشی در اصفهان، گفت: ما به ریشه‌یابی موضوع نیز پرداخته‌ایم اما دلیلی ندارد با سروصدا و جار و جنجال وظیفه نمایندگی را انجام دهیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ‌عقلانیت و همراهی نکردن با دشمن و بازی نکردن در زمین او وظیفه ماست نه تأمین خوراک فکری برای دشمنان.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها