امروز : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 6
۰۴:۲۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1206
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۵۱
تعداد بازدید: 262
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، منوچهر متکی عضو ارشد ائتلاف اکثریت اصولگرایان در نامه‌ای از محسن رضایی برای بررسی ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، منوچهر متکی عضو ارشد ائتلاف اکثریت اصولگرایان در نامه‌ای از محسن رضایی برای بررسی شرایط سیاسی، اجتماعی و تأکید بر ضرورت همدلی به منظور پیوستن به ائتلاف متبوعش دعوت به عمل آورد.
منوچهر متکی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هفته گذشته در میان اعضای اتحادیه‌های جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور خبر از دعوت محسن رضایی برای پیوستن به ائتلاف اکثریت اصولگرایان داده بود. 
متن نامه به شرح زیر است: باسمه تعالی
جناب آقای دکتر محسن رضایی سلام علیکم
در گرماگرم رخداد مهم دیگری از تحولات کشورمان قرار داریم و 24 خرداد ماه سال جاری فرصت دیگری است که با مرور و تأکید بر نقاط قوت عملکرد پیشینیان و پیشکسوتان در مدیریت اجرایی کشور و پرهیز از ضعف‌ها و به ویژه تصحیح گام‌ها و روندهای اشتباه آنها، ملت عزیز ایران، الگوی جدیدی از کشورداری را تجربه کند.
در این رقابت سیاسی، همگرایی و هم‌افزایی نامزدهایی که از بیشترین اشتراکات آرمانی و رویکردی در قبال انقلاب اسلامی برخوردار بوده و مصمم به حل مشکلات کشور و مردم هستند ضرورتی خردورزانه و هوشمندانه است.
در فقدان سازوکار مناسب حزبی در کشور اینگونه رایزنی‌ها و تفاهمات سیاسی معمولا با توصیه بزرگان و نخبگان دلسوز و یا ابتکار درون گفتمانی نامزدهای مطرح صورت می‌پذیرد.
در آرایش سیاسی ـ انتخاباتی کنونی کشور اگرچه هنوز رونمایی کامل از آن نشده است، شاهد شکل‌گیری دو ائتلاف سه و پنج نفره از نامزدها در سویی از این آرایش انتخاباتی هستیم که قرار است بر اساس توافقاتی نانوشته و البته در روندی دموکراتیک و مراجعه علمی و واقعی به نظرات مردم، نامزدها و یا نامزد نهایی خود را مشخص و به مردم عزیز کشورمان معرفی و پیشنهاد نمایند. تا یار که را خواهد و میلش به که باشد.
با بررسی شرایط سیاسی و اجتماعی و تأکید بر ضرورت همدلی و وفاق و ارائه تصویری موفق از کار مبتنی بر خرد جمعی و گروهی، بدینوسیله و در ظرفیت شخصی خود از جنابعالی که بحمدالله از چهره های سرشناس کشور هستید برای پیوستن به «ائتلاف اکثریت» دعوت می‌کنیم.
بدیهی است در صورت اعلام آمادگی موضوع در دستور کار نامزدهای این ائتلاف قرار خواهد گرفت.
با بهترین آرزوها برایتان در سال جدید و تعزیت ایام فاطمیه(س)
برادرتان
بنده خدا- منوچهر متکی
18 فروردین نود و دو
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها