امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۰۶:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120605
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در زنجان، مسعود سلطانی‌فر بعد از ظهر امروز در جمع مردم سلطانیه اظهار داشت: دولت تدبیر و امید 24 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در زنجان، مسعود سلطانی‌فر بعد از ظهر امروز در جمع مردم سلطانیه اظهار داشت: دولت تدبیر و امید 24 خرداد‌ماه سال گذشته با حضور گسترده مردم در پای صندوق رای و با اعتماد مردم با یک تفکر جدید کشور را تحویل گرفت.

وی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید در شرایطی کشور را تحویل گرفت که با یک بی‌ثباتی قیمت‌ها مواجه بود، تصریح کرد: در عرصه روابط بین‌الملل فشار و محدودیت‌های مختلف ظالمانه علیه کشور ما وجود داشت.

این مسئول افزود: مردم با درک شرایط خاص به آرمان‌ها و اهداف فردی رای دادند که فکر می‌کردند آینده با حضور آن فرد می‌تواند تامین‌کننده نیاز‌ها و درخواست‌ها باشد و توسعه کشور را سرعت دهد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با اشاره به اینکه نخستین اقدام دولت در این شرایط ایجاد ثبات و آرامش و روحیه توام با امید در بین مردم بود، گفت: دولت تدبیر و امید تلاش کرد با سرعت در عرصه اقتصاد، کشور را به ثبات و آرامش برساند.

سلطانی‌فر با اشاره به اینکه در طول یک‌سال گذشته دولت توانست در عرصه کنترل تورم و رشد اقتصادی گام‌های موثری بردارد و آرامش و ثبات را در کشور ایجاد کند، بیان داشت: امیدواریم شخص رئیس جمهور با مدیریت خود در سایه حمایت مردم بتواند در آینده معضل بزرگ کشورمان را حل کرده و کشورمان را به نقطه‌ای برساند که در دنیا حقوق کشورمان را به رسمیت بشناسند.

وی با بیان اینکه دولت توانست در عرصه تامین نیاز‌های بهداشتی مردم انقلاب به وجود آورد، اضافه کرد: در گذشته مردم در بیمارستان‌ها با مشکلاتی مواجه بودند ولی امروزه با استفاده از خدمات مختلف کم‌ترین میزان تعرفه از مردم دریافت می‌شود.

معاون رئیس جمهور ادامه داد: در حال حاضر هزینه خدمات بهداشتی و پزشکی 10 درصد است و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده به شش درصد کاهش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه استان زنجان ظرفیت بسیاری در بخش میراث فرهنگی و صنایع گردشگری دارد، تصریح کرد: استان با داشتن جاذبه‌های قابل توجه فرهنگی، تاریخی، طبیعی و مذهبی می‌تواند به یکی از استان‌های مهم مقصد گردشگران داخلی و خارجی تبدیل شود.

انتهای پیام/2308/ذ30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها