امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۲۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120609
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
محمد‌رضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون خصوصیات اخلاقی و بارز آیت‌الله ...

محمد‌رضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون خصوصیات اخلاقی و بارز آیت‌الله مهدوی‌کنی گفت: ایشان در تمام طول عمر خود یکپارچه اخلاص بود.

وی افزود: من از سال 51 خدمت آیت‌الله مهدوی‌کنی ارادت داشتم و در زمان دانشجویی بسیار خدمت ایشان می‌رسیدم و درس‌های اخلاق بسیاری از آیت‌الله مهدوی یاد گرفتم.

عارف تصریح کرد: روحیه و جاذبه‌ای که آیت‌الله مهدوی کنی مخصوصا در قبل از انقلاب داشت باعث می‌شد خیلی از جوان‌ها را دور خودش جمع کند و همین روحیه و منش را بعد از انقلاب ادامه داد.

وی خاطرنشان کرد: آیت‌الله مهدوی‌کنی از استوانه‌های اصلی انقلاب بودند و مردم بسیار به ایشان مدیون هستند.

وی به نقش آیت‌الله مهدوی کنی در پیروزی انقلاب اشاره کرد و گفت: همانطور که ایشان قبل از انقلاب بسیار تاثیر‌گذار بودند بعد از انقلاب نیز همینطور بود، آیت‌الله مهدوی‌کنی در بزنگاه‌ها و مشکلاتی که به وجود می‌آمد با ایجاد تفاهم و همبستگی برای رفع مشکل نقش بسیار بزرگی داشتند.

وی تصریح کرد: مهمترین خصوصیت آیت‌الله مهدوی‌کنی اخلاق‌مداری و اعتقاد ایشان به انقلاب و جایگاه مردم بود.

وی گفت: مهمترین کاری که آیت‌الله مهدوی‌کنی کرد به نظر من بحث تثبیت دانشگاه‌ها بود. ایشان یک نگاه دراز‌مدت به تربیت نیرو داشتند و همانطور که می‌دانید فارغ‌التحصیلان دانشگاه امام صادق (ع) از کیفیت علمی بالایی برخوردارند و عموما دو رشته‌ای هستند و در هر دو زمینه تخصص دارند.

وی در خاتمه اظهار داشت: شاگردانی که آیت‌الله مهدوی در این دانشگاه تربیت کرده‌اند اکثرا از نیروهای برجسته کشور بوده و در بخش‌های مختلف خدمتگزاران اندیشمندی هستند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها