امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120621
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌ همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور پی از بازگشت از مسابقات بازی‌های پاراآسیایی اینچئون 2014 کره جنوبی در جمع ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌ همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور پی از بازگشت از مسابقات بازی‌های پاراآسیایی اینچئون 2014 کره جنوبی در جمع خبرنگاران با اشاره به سطح مسابقات در این دوره، اظهار داشت: کشورها با آمادگی بهتر با کیفیت قابل توجهی نسبت به دوره‌های گذشته در این دوره حضور پیدا کرده بودند.

وی با بیان اینکه از نظر فنی و کیفی مسابقات پاراآسیایی اینچئون 2014 کره جنوبی با سایر مسابقات در دوره‌های گذشته قابل مقایسه نبود، گفت: تیم‌های ایرانی نیز در این دوره توانستند با کسب مدال‌های رنگارنگ پیشرفت خوبی را در این دوره داشته باشند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به برنامه‌ریزی این سازمان جهت برگزاری مراسم تجلیل از مدال‌آوران مربیان و سرپرستان مسابقات بازی‌های پاراآسیایی اینچئون 2014 کره جنوبی، گفت: پس از ایام ماه محرم و صفر مراسم تجلیل از این عزیزان با حضور وزرای مربوطه (وزیر رفاه و وزیر ورزش) و سایر مسئولان برگزار خواهد شد.

هاشمی خاطر نشان کرد: سازمان بهزیستی بنا دارد در مراسم تجلیل از مدال‌آوران مسابقات بازی‌های پاراآسیایی اینچئون هدایایی نقدی را به مدال آوران اهدا کند به طوری که به مدال‌آوران طلا 8 میلیون، نقره 6 میلیون و برنز 4 میلیون اهدا خواهد کرد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور همچنین در خصوص حمایت‌های مستمر از مدال آوران در سال‌های آینده نیز، گفت: صندوق حمایت از ورزشکاران همانند سایر ورزشکاران در تیم‌های مختلف از این افراد حمایت خواهند کرد ضمن این که سازمان بهزیستی هر ساله در دو نوبت پاداش ویژه‌ای را به مدال‌آوران خواهد داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها