امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120622
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
میرحسن موسوی‌دیزجی امروز در گفت‌وگو با فارس در تبریز گفت: دومین رام قطار گردشگری بین‌المللی به منظور آشنایی گردشگران اروپایی با ظرفیت‌های گردشگری ...

میرحسن موسوی‌دیزجی امروز در گفت‌وگو با فارس در تبریز گفت: دومین رام قطار گردشگری بین‌المللی به منظور آشنایی گردشگران اروپایی با ظرفیت‌های گردشگری کشورمان وارد ایران می‌شود.

وی افزود: در این قطار 64 گردشگر از به منظور بازدید از شهرهای تاریخی کشورمان حامل گردشگران خارجی از کشورهای آلمان، روسیه، سوئیس، دانمارک، انگلستان، استرالیا، آمریکا، هلند، سوئد، فرانسه، مکزیک و مجارستان در قالب دو گروه وارد ایران می‌شود.

وی افزود: گروه اول در مجارستان سواران قطار مخصوص گردشگری شده و پس از عبور از رومانی، بلغارستان و ترکیه امروز از مرز ریلی رازی - کاپیکوی ترکیه وارد ایران می‌شوند و پس از عبور از شهر تبریز از اماکن تاریخی و مذهبی شهرهای زنجان، یزد، اصفهان، شیراز، کرمان، مشهد و تهران بازدید می‌کنند.

مدیرکل راه‌آهن آذربایجان خاطرنشان کرد: این گردشگران در پایان سفر از تهران با هواپیما به مقصد خود بازمی‌گردند.

موسوی تصریح کرد: گروه دوم نیز ابتدا با هواپیما وارد تهران شده و در ایستگاه راه آهن تهران سوار بر قطار شده و پس از بازدید از شهرهای یزد، زنجان، اصفهان، شیراز، کرمان و مشهد 12 آبان ماه کشورمان را به مقصد ترکیه از مرز ایستگاه راه‌آهن رازی ترک می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: نخستین قطار گردشگری بین‌المللی تحت نام تور مسافرتی "هزار و یک شب" شرکت آنتونینای ترکیه، با مشارکت لرنیده آلمان و با همکاری شرکت بین‌المللی آزادی ایران، سفر خود را از مبدا استانبول با 78 مسافر با ملیت‌های آلمان، روس، سوئیس، انگلستان، استرالیا، اسپانیا، سنگاپور و ترکیه آغاز کرده و هفتم مهر ماه وارد ایران شدند و پس از 13 روز اقامت در ایران و بازدید از شهرهای زنجان، یزد، اصفهان، شیراز و تهران 19 مهرماه کشورمان را از مرز ایستگاه راه‌آهن رازی به سمت کشور ترکیه ترک کردند.
انتهای پیام/60002/ع30/پ3003
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها