امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120647
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
عزیز اکبریان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره طرح انتخاب شهردار توسط مردم در شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت اظهار داشت: انتخاب شهردار توسط ...

عزیز اکبریان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره طرح انتخاب شهردار توسط مردم در شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت اظهار داشت: انتخاب شهردار توسط مردم در وضعیت فعلی امکانپذیر نیست و این اقدام موجب تعطیلی شوراها می‌شود.

وی ادامه داد: در صورتی که وظایف لازم را در اختیار شوراها و به تبع شهرداری‌ها برای ارائه خدمات قرار دهیم مطمئنا شاهد اداره شهر با وضعیت مطلوب‌تری خواهیم بود.

اکبریان با اشاره به اینکه در حال حاضر 4 انتخابات شورای شهر، مجلس، خبرگان و ریاست جمهوری با حضور مردم برگزار می‌شود گفت: مردم نیز دیگر کشش برگزاری یک  انتخابات دیگر را ندارند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در حال حاضر اختلاف نظرها در شورای شهر و شهرداری‌ها زیاد است و باید نظارت‌ها بر این دو نهاد اجتماعی و غیر دولتی بیشتر کنند.

وی افزود: باید تدابیری اتخاذ شود تا هر فردی نتواند به عنوان عضو شورای شهر و شهردار کاندید شود باید افرادی که تخصص‌های لازم را دارند در این سمت‌ها قرار بگیرند.

اکبریان به انتخاب‌های سیاسی در شورای شهر اشاره کرد و گفت: در حال حاضر شورای شهر تبدیل به شورای شهرداری شده است چرا که اختیارات و تخصص‌های لازم را ندارد و بنده مخالف انتخاب شهردار توسط مردم هستم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها