امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120652
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بوشهر، غلامرضا کهن ظهر امروز در جمع مدیران دستگاه‎های اجرایی شهرستان بوشهر اظهار داشت: بیماری‎های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بوشهر، غلامرضا کهن ظهر امروز در جمع مدیران دستگاه‎های اجرایی شهرستان بوشهر اظهار داشت: بیماری‎های دیابت، قلب و عروق، سرطان و همچنین حوادث چهار عامل اصلی شهرستان بوشهر محسوب می‎شود.

رئیس بهداشت شهرستان بوشهر با اشاره به راه‌اندازی کلینیک دیابت در درمانگاه هفت تیر بوشهر بیان کرد: اجرای طرح غربالگری دیابت در ادرات شهرستان بوشهر آغاز شده و این طرح تاکنون در 15 دستگاه دولتی اجرا شده و در سایر دستگاه‎ها نیز به زودی اجرا می‎شود.

وی ادامه داد: در قالب اجرای طرح غربالگری دیابت روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته افراد بالای 30 سال شاغل در دستگاه‎های اجرایی مورد معاینه رایگان قرار گرفته و در صورت بیماری مورد معالجه قرار می‎گیرند و چنانچه در معرض ابتلا به بیماری خاصی قرار داشته باشند نیز آموزش لازم برای پیشگیری به آنها داده می‎شود.

کهن تصریح کرد: افراد 30 سال به بالای شاغل در ادارات دولتی هنگام معاینه باید دفترچه بیمه خود را به همراه داشته باشند و انتظار داریم کارکنان ادارات همکاری لازم با پزشک و تیم اجرا کننده این طرح را داشته باشند.
انتهای پیام/66006/ب10/ژ1001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها