امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120664
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام‌آباد به نقل از دنیانیوز، نمایندگان ایران و پاکستان با شرکت در اجلاس امنیتی در تهران برای

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام‌آباد به نقل از دنیانیوز، نمایندگان ایران و پاکستان با شرکت در اجلاس امنیتی در تهران برای خاتمه دادن به درگیری‌های مرزی به توافق رسیدند.

ژنرال اعجاز شاهد فرمانده نیروهای مرزی بلوچستان پاکستان روز گذشته در ملاقات با قاسم رضایی فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای تبادل اطلاعات جهت جلوگیری از عملیات تروریستی شبه نظامیان به توافق رسید.

تبادل اطلاعات مرزی و افزایش ارتباط بین نیروی مرزی دو کشور از دیگر توافقات صورت گرفته در اجلاس تهران بود.

خان‌واسع سخنگوی نیروهای مرزی پاکستان عنوان کرد: اسلام‌آباد و تهران برای مبارزه مشترک با تروریسم به توافق رسیدند.

گزارش ها نشان می‌دهد کمیسیون مشترک مرزی پاکستان و ایران در روزهای 9 و 10 نوامبر در تهران تشکیل جلسه می‌دهد تا راهکارهای مناسب برای تأمین امنیت مرز مشترک را بررسی کند.

گفتنی است ایران گروه جیش‌العدل را عامل اصلی حمله به پست‌های مرزی می‌داند که شبه نظامیان وابسته به این گروه در بلوچستان تحت کنترل پاکستان مخفی شده‌اند.

ایران بارها این موضوع را گوشزد کرده که اگر پاکستان تروریست‌ها را در خاک خود سرکوب نکند نیروهای ایرانی برای ریشه‌کن کردن آنها وارد خاک پاکستان خواهند شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها