امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120683
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، رمضان قدیروف" تاکید کرد: مردانی را موظف به جستجو در پی ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، رمضان قدیروف" تاکید کرد: مردانی را موظف به جستجو در پی رهبر تندروی سازمان داعش کرده ام، اما آن ها هنوز او را نیافته اند.

قدیروف پیش از این اعلام کرده بود که ابوبکر البغدادی، توسط ژنرال پترائوس فرمانده سابق نیروهای ائتلاف در عراق به کار گرفته شده است.

رئیس جمهوری چچن تاکید کرد: بغدادی باید اعتراف کند که برای سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا کار می کند و برادرانمان را به کشتن داده است. او باید عذرخواهی کند، تا "شیطان های گمراه شده ای که از او پیروی می کنند" به سرزمین های خود برگردند، در غیر این صورت باید کشته شوند.

وی با بیان این که داعش، گروهی جنایتکار، تروریست و شیطان صفت است، خاطر نشان کرد: به این ترتیب، هر کس از آن ها پیروی کند، خود را به کشتن می دهد و برادران مسلمان را می کشد، به همین سبب، چچنی هایی که تصمیم داشته باشند به داعش ملحق شوند را هر جا که باشد، نابود خواهیم کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار