امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120695
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «سامانتا پاور» نماینده آمریکا در سازمان ملل روز پنج‌شنبه در اقدامی که به نظر می‌رسد با ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «سامانتا پاور» نماینده آمریکا در سازمان ملل روز پنج‌شنبه در اقدامی که به نظر می‌رسد با هدف مرتبط کردن موارد اخیر اسیدپاشی در اصفهان با مسئله حجاب صورت گرفته، با انتشار پیامی در توئیتر، این مسئله را «به شدت محکوم» کرد و نوشت که گزارش شده است که این حملات به دلیل عدم داشتن حجاب صورت گرفته است.
وی در این پیام نوشته است: «ایالات متحده حملات غیرانسانی اسیدی را که بنا بر گزارش‌ها به دلیل عدم داشتن حجاب علیه زنان در ایران صورت گرفته، به شدت محکوم می‌کند. از دولت می‌خواهیم عاملان را شناسایی و تحت تعقیب قرار دهد».
پاور تجمع روز چهارشنبه در اصفهان را نیز که با درخواست شناسایی عامل این حادثه صورت گرفت، «نمایشی تأثیرگذار از همبستگی با زنان ایران» توصیف کرد.
این اظهارنظر در حالی مطرح می‌شود که رسانه‌های غربی نیز از ابتدای انتشار خبر اسیدپاشی در اصفهان، تلاش کردند تا آن را به مسئله حجاب ارتباط داده و مسئله‌ای قضایی را به موضوعی سیاسی بدل کنند. این در حالی است که مقامات قضایی ایران به شدت این حملات را محکوم کرده و اعلام کرده‌اند که عاملان آن به شدیدترین مجازات محکوم می‌شوند.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار