امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120699
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، چهارشنبه شب کاخ سفید بار دیگر شاهد ورود غیرمجاز یک فرد به محوطه مقر ریاست‌جمهوری آمریکا ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، چهارشنبه شب کاخ سفید بار دیگر شاهد ورود غیرمجاز یک فرد به محوطه مقر ریاست‌جمهوری آمریکا بود. این فرد که توانسته بود از موانع امنیتی اطراف کاخ سفید عبور کند، نهایتا بازداشت شده است.
فیلم منتشر شده از این حادثه نشان می‌دهد که این فرد که به نظر سیاه‌پوست می‌رسد، پس از ورود به محوطه کاخ سفید مورد حمله سگ‌های نگهبان قرار گرفته و سپس توسط نیروهای امنیتی بازداشت می‌شود.
در پی بروز این حادثه، نیروهای پلیس خبرنگاران را از محوطه کاخ سفید خارج کرده و در حال بررسی منطقه هستند. «اد دانون» سخنگوی سرویس مخفی کاخ سفید در بیانیه‌ای در مورد حادثه چهارشنبه شب گفت: «حوالی ساعت 7:16 دقیقه عصر فردی از حصار شمالی کاخ سفید بالا رفت. وی بلافاصله توسط واحد K-9 سرویس مخفی به بازداشتگاه محوطه شمالی کاخ سفید  منتقل شد».
خبرنگار شبکه سی‌بی‌اس گزارش داده است که از ابتدای سال جاری میلادی، این هفتمین مورد از تلاش‌ برای ورود غیرمجاز به کاخ سفید است. تنها در یک ماه گذشته در دو مورد، افرادی که یکی از آن‌ها به چاقو مسلح بود، تلاش کردند تا وارد کاخ سفید شوند.
موارد مکرر نقض حریم امنیتی کاخ سفید و همچنین روشن شدن موردی از حضور فردی با هویت جعلی در مراسمی خصوصی با حضور اوباما، نهایتا موجب شد تا «جولی پیرسون» دو هفته قبل از ریاست سرویس مخفی کاخ سفید که وظیفه تأمین امنیت مقر ریاست‌جمهوری آمریکا را بر عهده دارد، کناره‌گیری کند.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار