امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120719
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «یوسف افراش» معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن با اشاره به تشکیل کمیته قرآنی در ستاد دهه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «یوسف افراش» معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن با اشاره به تشکیل کمیته قرآنی در ستاد دهه فجر در سال‌های گذشته با محوریت سازمان دارالقرآن الکریم خاطر نشان کرد: اولین جلسه هماهنگی کمیته‌ها به منظور برنامه‌ریزی برای برنامه‌های اجرایی این ستاد در سال 93 برگزار شد.

معرفی دستاوردهای قرآنی پس از انقلاب در دهه فجر

وی هدف از تشکیل کمیته قرآنی ستاد دهه فجر را معرفی دستاوردهای معنوی و قرآنی پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و شناساندن قرآن به قشر جوان جامعه دانست و ادامه داد: فراهم‌سازی زمینه حضور و مشارکت فعالان قرآنی و چهره‌های شاخص و ممتاز قرآنی کشور در برنامه‌ریزی‌ برای فعالیت‌های قرآنی از مهم‌ترین اهداف این کمیته است.

معاون ارتباطات سازمان دارالقرآن با اشاره به برنامه‌های اجرایی این ستاد در سال‌های گذشته نیز گفت: هماهنگی بین دستگاه‌های مختلف و استفاده از ظرفیت‌های نهادهایی که در زمینه‌های قرآنی فعالیت دارند از جمله وظایف این کمیته است.

ارتقای کمی و کیفی برنامه‌های قرآنی دهه فجر

افراش با تأکید بر کمی و کیفی شدن برنامه‌های قرآنی در ایام‌الله دهه فجر بیان کرد: با ایجاد وحدت رویه و هماهنگی بین دستگاه‌ها و نهادها و همچنین استفاده مطلوب‌تر از ظرفیت قرآنی آنها شاهد ارتقای کمی و کیفی برنامه‌های قرآنی در سطح کشور خواهیم بود.

معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن الکریم بررسی نقاط قوت و ضعف برنامه‌های اجرا شده قرآنی در سال‌های گذشته را نیز ضروری دانست و گفت: با بررسی نقاط ضعف و قوت فعالیت‌های قرآنی می‌توان سطح این برنامه‌ها را بهبود و ارتقا بخشید.
انتهای پیام/م.خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار