امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120728
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بررسی وضعیت قنوات کشور و کاریزها، عملکرد ایرانیان در گذشته در به دست آوردن آب و انتقال آن به مناطق کم ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بررسی وضعیت قنوات کشور و کاریزها، عملکرد ایرانیان در گذشته در به دست آوردن آب و انتقال آن به مناطق کم آب و توسعه کشاورزی و روستاها و شهرها، بخش هایی از این برنامه خواهد بود.

همچنین ثریا با حضور اساتید دانشگاهی به تشریح ظرفیت استفاده از آب خارج شده از گسل ها و مهار آن ها و الگوهای انتقال آب در پایین دست رودهای بزرگ کشور در گذشته می پردازد.

مهندس احمد مالکی مدیر اسبق تأمین آب تهران بزرگ و دکتر عبدالعظیم شاه کرمی از دانشگاه امیرکبیر از مهمانان حاضر در برنامه بوده و دکتر علی اضعر سمسار، رییس سابق و مشاور ارشد مرکز بین المللی قنات و سازه های تاریخی آبی و دکتر فصیحی از دانشگاه دلفت هلند به صورت تلفنی در برنامه شرکت خواهند کرد.

همچنین در ادامه برنامه، مصاحبه ای جذاب با پدر قنات ایران، دکتر جواد صفی نژاد و بخش هایی از مستند های «جریان از یاد رفته شهر» به کارگردانی مینا بزرگمهر و «کاریز» به کارگردانی پگاه قلی پور به روی آنتن خواهد رفت.

در این برنامه از مردم پرسیده شده است: بهترین پیشنهاد به دولت برای کاهش مصرف آب شرب چیست؟

که از هم اکنون می توانید با ارسال یکی از گزینه های: (1. جریمه سنگین مشترکین پر مصرف 2. رایگان کردن آب مشترکان کم مصرف 3. جلوگیری از اتلاف بیش از 30 درصدی آب در شبکه های توزیع و انتقال) به شماره پیامک 300001435 به این نظرسنجی پاسخ دهید و در قرعه کشی 10 عدد کارت هدیه بانکی شرکت کنید.

همچنین می توانید عکس ها و فیلم های مرتبط با موضوعات برنامه ثریا را به شماره تلفن همراه 09300001435 از طریق شبکه های اجتماعی تلفن همراه برای پخش در برنامه ثریا ارسال کنید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها