امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120743
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس، نخستین آزمون نهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان در اردیبهشت‌ماه سال جاری با حضور 7 ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس، نخستین آزمون نهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان در اردیبهشت‌ماه سال جاری با حضور 7 هزار و 364 نفر برگزار شد که  3 هزار و 351 نفر پس از کسب حد نصاب نمره به مرحله دوم راه یافتند.

مرحله دوم این آزمون‌ها نیز از نیمه مرداد تا نیمه شهریورماه به مدت یک ماه به صورت شفاهی برگزار شد و قرار بود نتایج این مرحله در هفته اول مهرماه اعلام شود اما به دلیل اینکه استان‌ها نتوانستند در زمان مقرر اسامی برگزیدگان را ارسال کنند مسئولان زمان اعلام نتایج را به امروز 30 مهرماه موکول کردند؛ اما بنا بر دلایلی اعلام نتایج مرحله دوم نهمین دوره آزمون طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن باز هم به تعویق افتاد.

نتایج مرحله دوم آزمون اعطای مدرک به حفاظ هفته اول آبان اعلام می‌شود

«مسعود وادی‌پور» سرپرست اداره ارتباطات سازمان دارالقرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به آماده بودن نتایج مرحله دوم آزمون نهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم اظهار داشت:‌ این نتایج امروز آماده شد اما برای بررسی بیشتر ما این نتایج را به کمیته نظارت شورای تخصصی و کارشناسی طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم ارسال کردیم.

وی ادامه داد: بر اساس اعلام قبلی قرار بود نتایج این آزمون امروز بر روی سایت تلاوت قرار گیرد اما به دلیل ضرورت طی شدن مسیر قانونی و اخذ تأییدیه کمیته نظارت، نتایج مرحله دوم آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان هفته اول آبان ماه اعلام  می‌شود.

وادی‌پور درباره اهمیت نظارت بر نتایج آزمون، خاطر نشان کرد:‌ در هشت دوره گذشته تاکنون هیچ مشکلی از سوی کمیته نظارت بر آزمون اعلام نشده و نتایج با طی شدن روند قانونی، اعلام و مدارک مربوطه ارائه شده است. ‌

سرپرست اداره ارتباطات سازمان دارالقرآن با بیان اینکه مدارک این آزمون از اعتبار بالایی برخوردار است، گفت:‌ گواهینامه این طرح به امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی می‌رسد و پس از آن به حفاظ ارائه می‌شود.

به گزارش فارس، آزمون‌های طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم هر سال به همت سازمان دارالقرآن برگزار می‌شود که امسال نهمین دوره آن در حال برگزاری است.

انتهای پیام/م.خ
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها