امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120771
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۳
تعداد بازدید: 100
رسانه های اصلاح طلب که پوشش خبری کمتری نسبت رخدادهای نظامی در مقایسه با وب سایت ها و روزنامه های اصولگرا دارند نیز بازگشت سردار سلیمانی را پوشش ...

رسانه های اصلاح طلب که پوشش خبری کمتری نسبت رخدادهای نظامی در مقایسه با وب سایت ها و روزنامه های اصولگرا دارند نیز بازگشت سردار سلیمانی را پوشش دادند.
به گزارش پیروان مـــوعـــود ، سفر فرمانده سپاه قدس ایران به عراق برای ارائه مشاوره به نیروهای عراقی در جنگ با داعش به طور غیرمعمولی برای ژنرالی که بیانیه ها و مصاحبه های بسیار کمی در دوران فعالیتش منتشر کرده بود، عمومی شد.

از اوایل سپتامبر گذشته تا هفته‌ی پیش، تصاویر متعددی از فرمانده سلیمانی، کسی که رسانه های غربی اغلب وی را «سایه» می دانستند، با نیروهای عراقی منتشر می شد که برخی اوقات  وی به دوربین لبخند می زد؛ تصاویری که در فیس بوک، توییتر و وب سایت های ایرانی منتشر می شد.

انتشار تصاویر ویژه ای از سردار سلیمانی در عراق به همراه گروه های مختلف نظامی به نظر می رسد که شبیه به یک پیام از سوی ایران به کشورهای همسایه و آمریکا و همچنین ائتلاف منطقه ای آنها علیه داعش باشد که ایران چکمه هایی در عراق بر زمین دارد که آنها ندارند.

بازگشت سردار سلیمانی به تهران برای شرکت در مراسم بزرگداشت یکی از فرماندهان سپاه پاسداران ایران نیز با همان رفتار رسانه ای در زمان حضور وی در عراق مواجه شد. تصاویری از سلیمانی در کنار محمد علی جعفری فرمانده سپاه ایران و صحبت های وی در گفت وگو با خبرنگاران در وب سایت های ایرانی و شبکه های اجتماعی منتشر شد.

حتی رسانه های اصلاح طلب که پوشش خبری کمتری نسبت رخدادهای نظامی در مقایسه با وب سایت ها و روزنامه های اصولگرا دارند نیز بازگشت سردار سلیمانی را پوشش دادند.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها