امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۶:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120807
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۵
تعداد بازدید: 18
حجت‌الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت‌الله مهدوی کنی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی  پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

حجت‌الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت‌الله مهدوی کنی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی  پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در تشریح ویژگی شخصیتی آیت‌الله مهدوی کنی گفت: وی تمام عمر خود را در خدمت اسلام و انقلاب بود و ویژگی بارز شخصیتی وی کیاست وی بود چراکه قبل و بعد از انقلاب به گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌کرد که دشمن شکست می‌خورد.
وی ادامه داد: آیت‌الله مهدوی کنی پیش از انقلاب در برخی از خانه‌ها تیم‌های پزشکی را مستقر می‌کردند تا بتوانند نیروهای انقلابی که در حین دستگیری دچار جراحت می‌شوند مداوا کنند و همیشه جلوتر از دشمن حرکت می‌کردند.
حجت الاسلام مصلحی جامعه‌نگری را ویژگی دیگر آیت‌الله مهدوی کنی دانست.
وی خاطرنشان کرد:ایشان همواره تابع محض ولایت فقیه بود. دربرابر مواضع رهبری تسلیم محض بود که من این را در موقعیت‌های مختلف مشاهده کردم.
وزیر سابق اطلاعات در پایان با بیان اینکه مسیر انقلاب ادامه دارد تصریح کرد: نیروهای ارزشی و انقلابی در این حوادث سخت شکست نمی‌خورند و مسیر انقلاب به راه خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها