امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120825
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۵
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت‌الله مهدوی‌کنی که

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت‌الله مهدوی‌کنی که ظهر امروز در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی برگزار شد در جمع خبرنگاران درخصوص سفر هیأت دولت به زنجان  گفت: تمام تلاش خود را کردیم تا آنچه قرار بود در این سفر محقق شود به صورت فشرده در طول یک روز انجام گیرد و شرایط به گونه‌ای فراهم شود تا رئیس‌جمهور بتواند در تشییع مراسم پیکر یار و دوست دیرینه‌اش حاضر شود.

وی ادامه داد: تمام برنامه‌هایی که برای امروز پنجشنبه پیش‌بینی شده بود به جز یک بازدید از مرکز فولاد انجام شد و رئیس‌جمهور ملاقات‌هایی را با نخبگان، ایثار‌گران و شرکت در اجلاس توسعه انجام داد.
شریعتمداری اظهار داشت: رئیس‌جمهور نظرات مختلف اقشار را در استان زنجان شنید و مسیر‌هایی را که دولت قرار است طی کند تشریح کرد.
معاون اجرایی رئیس‌جمهور با بیان اینکه سفر اجرایی رئیس‌جمهور تا پاسی از شب طول کشید، اظهار داشت: رئیس‌جمهور تقریبا ساعت 2 بامداد به تهران بازگشت تا به مراسم تشییع پیکر آیت‌الله مهدوی‌کنی برسد.
شریعتمداری در تشریح جزئیات سفرهای استانی خود گفت: سفر به استان کرمان در برنامه‌های آتی رئیس‌جمهور بوده و هست اما تصمیم قطعی درباره آن گرفته نشده و جزئیات آن در زمان مشخص اعلام خواهد شد.
وی همچنین در تشریح ویژگی شخصیتی آیت‌الله مهدوی‌کنی نیز گفت: وی ارتباط گسترده‌ای با مردم داشت و نقش گسترده‌ای در تربیت نیروی انسانی، توسعه اخلاق دینی در جامعه داشت که اقدامات بسیاری را در عرصه اخلاق عملی و نظری انجام دادند.
شریعتمداری با بیان اینکه آیت‌الله مهدوی‌کنی مظهر اعتدال بود خاطرنشان کرد: ایشان به آنچه که درس می‌داد اعتقاد داشت و مردم هم به وی اعتقاد بسیاری داشتند و نشان باور مردم به وی حضور گسترده مردم در مراسم تشییع پیکر وی در دانشگاه تهران و حرم حضرت عبدالعظیم حسنی و بیش از این در دانشگاه امام صادق است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها