امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120829
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۵
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; محمد‌حسن غفوری‌‌فرد عضو حزب موتلفه اسلامی در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت‌الله مهدو‌ی‌کنی که

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; محمد‌حسن غفوری‌‌فرد عضو حزب موتلفه اسلامی در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت‌الله مهدو‌ی‌کنی که ظهر امروز در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی انجام شد در جمع خبرنگاران در تشریح ویژگی شخصیتی آیت‌الله مهدوی‌کنی گفت: وی یکی از یاران صدیق انقلاب بود که امام(ره) به وی ارادت داشت و عبارتی امام داشتند مبنی بر اینکه ما به ایشان ارادت داشته و داریم که این سخن بیانگر نهایت خلوص، ایمان و اعتقاد وی و تعبیری بر حال و آینده وی بود.
وی با اشاره به سوابق اجرایی خود با آیت‌الله مهدوی‌کنی خاطرنشان کرد: من از ابتدای انقلاب و دولت شهید رجایی با آیت‌الله مهدوی‌کنی ارتباط نزدیکی داشتم.
غفوری فرد در ارزیابی نقش آیت‌الله مهدوی‌کنی در فتنه 88 تصریح کرد: وی تلاش بسیاری کرد تا آتش فتنه 88 را خاموش کند و افراد را از نزدیک شدن به این فتنه دور کند که اقداماتی را با نصیحت کردن و صحبت کردن در جهت خاموش کردن آتش فتنه‌گران انجام داد.
عضو حزب موتلفه اسلامی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه  نقش آیت‌الله مهدوی کنی در زمینه وحدت اصولگرایان چه بود گفت: وی محور مطلق اصولگرایان بود چرا که مراعات اصولگرایان را چه پیش از انتخابات و چه پس از آن انجام می‌داد و در این زمینه نقش بی‌بدیلی داشت که بعید می‌دانم به زودی کسی جایگزین وی شود.
غفوری فرد با بیان اینکه اصولگرایان ارادت خاصی به وی داشتند و از راهنمایی‌های وی استفاده می‌کردند اظهار داشت: ما بارها خدمت وی می‌رسیدیم و آیت‌الله مهدوی‌کنی نقش بی‌بدیلی در تشکیل گروه 8+7 در انتخابات مجلس داشت که اکنون از حضور وی محروم شدیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار