امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120842
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، هوشنگ خندان دل دقایقی پیش در حاشیه نشست کمیسیون عمران مجلس با شهردار مشهد در جمع خبرنگاران ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، هوشنگ خندان دل دقایقی پیش در حاشیه نشست کمیسیون عمران مجلس با شهردار مشهد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مقدمات تهیه و تدوین برنامه ششم در دستور کار دولت و مجلس قرار گرفته که این موقعیت را ایجاد می‌کند تا موضوعات عمرانی را در تدوین این برنامه ارائه دهیم.

وی افزود: برگزاری جلسات بین اعضای کمیسیون‌ها و مسئولان با شهرداری‌ها کمک می‌کند تا مشکلات برطرف شود.

معاون عمرانی وزیر کشور تصریح کرد: دو لایحه در حال بررسی است که یک لایحه مدیریت شهری بوده که اساس کار آن بر این است که بخش‌های بزرگتر را در حوزه شهرداری‌ها وارد کند و مفهوم مدیریت یکپارچه شهری را به صورت کامل محقق کند.

خندان دل عنوان کرد: لایحه دیگری نیز در دست بررسی است که همان لایحه درآمدهای پایدار است تا اداره امور شهرداری‌ها را تحت تاثیر قرار دهد چون باید درآمد شهرداری‌ها از ثبات بیشتری برخوردار باشد و تنها از طریق جرائم تامین نشود و شهروندان به شهرداری‌ها در اداره امور کمک کنند.

وی در مورد ساخت‌وساز مسکن نیز گفت: ایجاد رونق اقتصادی در تمام کشورها مرهون فعال‌سازی ساخت‌وساز مسکن و ارائه تسهیلات در این موضوع دارد، بنابراین باید بانک‌ها در این حوزه مساعدت لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/70005/الف20/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها