امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۱۸:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120850
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، حجت‌الاسلام احمد واعظی ظهر امروز در جمع خبرنگاران حاضر شد و در پاسخ به خبرنگار فارس مبنی بر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، حجت‌الاسلام احمد واعظی ظهر امروز در جمع خبرنگاران حاضر شد و در پاسخ به خبرنگار فارس مبنی بر تشریح مهم‌ترین مسائل و دغدغه‌های فرهنگی خویش برای پیگیری در شورای انقلاب فرهنگی اظهار کرد: مهم‌ترین دغدغه‌ها و مسائل فرهنگی قابل پیگیری در شورای انقلاب فرهنگی دغدغه‌های رهبری است.

وی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در حکم انتصاب خویش در شورای انقلاب فرهنگی محورهای هفت‌گانه‌ای را مطرح کردند که همگی محورهای رسالتی و عملکردی ما در شورای انقلاب فرهنگی کشور خواهد بود.

واعظی تصریح کرد: چنانچه بخواهم مهم‌ترین دغدغه‌های فرهنگی خویش و خواسته‌های رهبری را از شورای انقلاب فرهنگی کشور در یک جمله بیان کنم، باید بگویم حفظ، صیانت و ارتقای ارزش‌های انقلاب و اسلام مهم‌ترین رسالت ما در این شورای فرهنگی است.

وی افزود: شورای انقلاب فرهنگی یک نهاد فرهنگی است و سیاست‌گذار اقتصادی و نظامی نیست و با توجه به حوزه مأموریتی این شورا در عرصه فرهنگ؛ صیانت و ارتقای فرهنگ اسلامی و تلاش در راستای برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری در مقابل تهاجمات به ارکان مختلف نظام هدف کلانی است که باید شورای انقلاب فرهنگی پیگیری کند.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در پایان در پاسخ به سؤال دیگر خبرنگار فارس مبنی بر ارزیابی عملکرد شورای انقلاب فرهنگی، بیان کرد: می‌توان صریح گفت گرچه رهبر معظم انقلاب از عملکرد و فعالیت‌های صورت گرفته در این شورا تقدیر می‌کنند اما با انتظارات رهبری فاصله زیادی دارد.
انتهای پیام/63030/ک30/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها