امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120855
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زنجان، سید حسن قاضی‌زاده‌هاشمی چهارشنبه شب در بازدید از بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرستان خدابنده و در

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زنجان، سید حسن قاضی‌زاده‌هاشمی چهارشنبه شب در بازدید از بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرستان خدابنده و در جمع مسئولان این بیمارستان اظهار کرد: این بیمارستان قادر به پاسخگویی نیازهای مردم نبوده و بیمارستان جدیدی در این شهرستان احداث می‌شود.

وی افزود: احداث بیمارستان جدید در شهرستان خدابنده به کمک فرماندار شهرستان و سایر مسئولان آغاز خواهد شد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: تامین تمام اعتبار مورد نیاز برای احداث بیمارستان جدید در شهرستان خدابنده از محل اعتبارات دولتی امکان‌پذیر نبوده و بخشی از اعتبار مورد نیاز از طریق منابع بالقوه موجود در شهرستان تامین خواهد شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: قرار است از بسته هتلینگ طرح تحول نظام سلامت در خانه‌های بهداشت و مراکز درمانی مناطق روستایی استفاده شود.

قاضی‌زاده‌هاشمی در ادامه با اشاره به مشکل کمبود نیروی انسانی در بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرستان خدابنده گفت: این مشکل به تدریج در این بیمارستان برطرف خواهد شد.

وی بیان داشت: به متقاضیانی که در کنکور سراسری در رشته‌های مختلف بهداشتی به‌ویژه پرستاری و مامایی قبول نشده‌اند دوباره فراخوان داده می‌شود تا در بیمارستان امیرالمومنین(ع) جذب شوند.

انتهای پیام/73010/ی20/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها