امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۹:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120858
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 94
هوشنگ بازوند، استاندار لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و با اشاره به موضوع بازسازی و مقاوم‌سازی مدارس ...

هوشنگ بازوند، استاندار لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و با اشاره به موضوع بازسازی و مقاوم‌سازی مدارس در استان لرستان، اظهار داشت: این کار اعتبار زیادی لازم دارد و حدود 24 میلیارد تومان اعتبار ملی برای این کار در نظر گرفته شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا برای بازسازی و مقاوم‌سازی مدارس لرستان اعتبارات استانی نیز در نظر گرفته شده است؟»، خاطرنشان کرد: اعتبارات استانی را برای یک سری مدارس دیگر که باید احداث کنیم و کمبود داریم در نظر می‌گیریم و اعتبارات استانی صرف آنها می‌شود؛ اعتبارات استانی صرف ساخت مدارس جدید و بازسازی مدارس شبه کپری می‌شود.

بازوند با اشاره به ساخت مدرسه در سایت‌های مسکن مهر استان لرستان گفت: در سایت‌های مسکن مهر در حال احداث مدرسه هستیم؛ در استان لرستان مسکن مهر خیلی موفق نبوده است و عموماً زیر ساخت‌های آن باقیمانده است و کاربری‌های مورد نیاز آن انجام نشده است.

استاندار لرستان تصریح کرد: یک توافقی هم بین وزارت راه و شهرسازی با وزارت آموزش و پرورش شکل گرفته بود که تا یک درصدی توسط یکی از این نهادها آماده و دیگری آن را تکمیل کند که این موارد در استان لرستان انجام نشده است؛ لذا اعتبارات استانی را به این سمت سوق داده‌ایم که این مدارس را بسازیم؛ ضمن اینکه مجمع خیرین مدرسه ساز فعالی هم داریم و خیلی نگران این مدارس نیستیم.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها