امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120859
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، تمام دانشجویان متقاضی شرکت در فرایند نوزدهمین دوره انتخاب ومعرفی دانشجویان نمونه کشوری سال 93 ، برای شرکت در ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، تمام دانشجویان متقاضی شرکت در فرایند نوزدهمین دوره انتخاب ومعرفی دانشجویان نمونه کشوری سال 93 ، برای شرکت در فرایند انتخاب دانشجوی نمونه کشوری باید آئین نامه انتخاب و معرفی دانشجویان نمونه را که در وب سایت به آدرس http://nemoneh.behdasht.gov.ir موجود است را مطالعه کنند.

همچنین درصورت داشتن شرایط لازم ، فرم تقاضانامه شرکت در فرایند انتخاب را تکمیل کنند.

ارسال فرم تقاضانامه تکمیل شده به همراه تمام  مستندات به همراه کپی آنها حداکثر تا 10 آبان به معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی اقدام بعدی است.

آخرین زمان تحویل مدارک دانشجویان به ستاد مرکزی انتخاب دانشجو و معرفی دانشجویان نمونه کشور در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی پانزدهم  آبان 1393 اعلام می شود.

جهت سهولت فرم تقاضای شرکت در فرایند انتخاب، با فایل ورد در قسمت منوی سمت راست سایت http://nemoneh.behdasht.gov.ir قرار داده شده است لطفاً تکمیل و همراه با مستندات هر قسمت در 3 بخش آموزشی، پژوهشی و فرهنگی به دانشگاه خود تحویل دهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها