امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120860
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی تماس‌های مکرر شاهدان حادثه با سامانه 125 و گزارش واژگونی یک دستگاه کامیون، ستاد فرماندهی آتش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی تماس‌های مکرر شاهدان حادثه با سامانه 125 و گزارش واژگونی یک دستگاه کامیون، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله ساعت 18:30 شب گذشته زنگ ایستگاه 21 را به صدا درآورد و آتش نشانان به همراه تیم امداد و نجات 2 روانه شرق به غرب بزرگراه آزادگان، حدفاصل پل بروجردی و فدائیان اسلام شدند.

علیرضا چراغی مدیر منطقه 8 عملیات که در محل حادثه فرماندهی عملیات را برعهده داشت در این باره گفت: یک دستگاه کامیون بنز 911 باری حامل بار پرتقال که در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان در حال حرکت بود به دلیل نامعلومی که توسط عوامل راهور در دست بررسی است پس از برخورد با 6 دستگاه خودرو سواری بر روی یک دستگاه سواری پرشیا واژگون و از حرکت بازایستاده بود.

وی افزود:بروز این حادثه بزرگراه را به کلی مسدود کرده و باعث ترافیک چند کیلومتری شده بود.

چراغی خاطرنشان کرد: آتش نشانان بلافاصله ضمن ایمن سازی محل و قطع برق خودرو پرشیا اقدام به بیرون آوردن سرنشین محبوس شده در خودرو کردند که خوشبختانه به طرز معجزه آسایی از مرگ نجات یافته بود.

وی تصریح کرد: آتش نشانان پس از جستجو در خودروهای دیگر و اطمینان از عدم وجود محبوسی احتمالی و ایمن سازی آنها از نشت بنزین، ضمن حاضر شدن جرثقیل 55تن در محل با هماهنگی عوامل راهور حاضر، اقدام به برگرداندن کامیون به حالت اولیه کردند.

گفتنی است؛ نیروهای عملیات آتش نشانی پس از انتقال هر 7دستگاه خودرو توسط عوامل راهور به پارکینگ و حاشیه امن بزرگراه و شستشوی محل جهت جلوگیری از حوادث احتمالی بعدی و باز شدن بزرگراه، به عملیات خود پایان داد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها