امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120869
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 113
به گزار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بابلسر، سید محمد بطحایی پیش از ظهر امروز در جلسه اعضای کمیسیون آموزش و پرورش که با حضور مدیران آموزش و ...

به گزار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بابلسر، سید محمد بطحایی پیش از ظهر امروز در جلسه اعضای کمیسیون آموزش و پرورش که با حضور مدیران آموزش و پرورش مازندران در بابلسر در حال برگزاری است، اظهار داشت: مشکلات وزارت آموزش و پرورش به حدی به مرحله بحرانی رسیده که آموزش و پرورش را با مشکل جدی مواجه کرده است.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش بالغ بر 42 هزار میلیارد ریال دیون دارد، افزود: این دیون سال به سال اضافه می‏‌شود.

بطحایی با اعلام اینکه تاکنون حقوق معلمان حق‌التدریس پرداخت نشده و حساب آموزش و پرورش کشور مسدود است، بیان داشت: تصمیماتی اتخاذ شود تا کسری آموزش و پرورش در سال 94 جبران شود.

وی با بیان اینکه 25 درصد اعتبارات ما در سال‌جاری با کسری مواجه است، گفت: یک‌هزار میلیارد ریال از کسری ما مربوط به سال 92 و 3 هزار میلیارد مربوط به سال 93 است. چند روز گذشته توانستیم حدود 50 میلیارد تومان به عنوان سهم دریافت کنیم.

این مسئول با بیان اینکه وضعیت حق سرانه ما در سال‌جاری بهتر است، افزود: اما از آنچه باید باشیم فاصله زیادی داریم.

بطحایی با بیان اینکه بودجه اختصاص یافته به استان مازندران مثل سایر استان‌هاست، گفت: با تخصیص اعتبارات بخش زیادی از محرومیت استان برطرف می‌شود.

انتهای پیام/86010/ی20/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها