امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120886
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزرای اقتصاد و مسکن رژیم صهیونیستی ضمن دیدار با نتانیاهو به وی درباره عواقب عدم ازسرگیری

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزرای اقتصاد و مسکن رژیم صهیونیستی ضمن دیدار با نتانیاهو به وی درباره عواقب عدم ازسرگیری شهرک‌سازی در کرانه باختری هشدار دادند.

روزنامه «هاآرتص» روز پنجشنبه در گزارشی با اشاره به دیدار چهارشنبه شب «نفتالی بنت» و «اوری آریل» وزرای اقتصاد و مسکن رژیم صهیونیستی گزارش داد: «آنها در دیدار با نخست‌وزیر خواستار شفاف‌سازی مواضع نتانیاهو درباره مسکوت ماندن ساخت و سازها(شهرک‌سازی) طی پنج ماه اخیر شدند».

به گفته این روزنامه چاپ سرزمین‌های اشغالی، این دو عضو کابینه «ازسرگیری فوری» شهرک‌سازی‌ها را خواستار شدند. یک منبع مطلع از محتوای این دیدار هم گفت: «بنت و آریل خواستار دریافت پاسخ نخست‌وزیر تا روزدوشنبه شدند؛ روزی که قرار است نشست پارلمانی برای بررسی طرح «رای عدم صلاحیت» برگزار شود همچنین آنها تهدید کردند اگر درخواست‌هایشان برآورده نشود در جلسه رای‌گیری غایب خواهند بود».

این دو وزیر کابینه رهبران احزاب افراطی و دست راستی در سرزمین‌های اشغالی هستند و در صورت عدم شرکت آنها در رای‌گیری، خطر نتانیاهو را تهدید می‌کند؛ همچنین عدم حضور عضو کابینه ائتلافی در چنین رای‌گیری، نشانی از شکاف شدید در کابینه خواهد بود.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها