امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120889
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در سوریه،نیروهای ارتش سوریه امروز دوشنبه نیز به عملیات‌های خود در شهر حلب و به طور مشخص در شمال ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در سوریه،نیروهای ارتش سوریه امروز دوشنبه نیز به عملیات‌های خود در شهر حلب و به طور مشخص در شمال این شهر ادامه دادند و در این راستا همانند روزهای اخیر موفق شدند، نقاط جدیدی را آزاد کنند و آنها را به کنترل خود درآورند.

ارتش سوریه عملیات خود رادر محور شمالی حلب به سوی الراموسه ادامه می‌دهد.

ارتش سوریه برا ی کامل کردن عملیات پیشروی خود در ریف شمالی حلب در عملیات نظامی سنگین علیه مواضع افراد مسلح محور پیشروی به سوی نبل و الزهرا را تحت تصرف خود گرفت و برای آزادسازی قریب الوقوع این دو شهرک آماده می شود.

دو شهرک شیعه نشین «نبل» و «الزهراء» از 2 سال پیش در محاصره گروه‌های تروریستی تکفیری از جمله جبهه النصره قرار و شهروندان آن به گروگان گرفته شدند.

یک فرمانده میدانی ارتش سوریه به خبرنگار فارس در حلب گفت: عملیات نظامی پیش رو برای آزادسازی دو شهرک نبل و الزهرا با توجه به اینکه دو پایگاه اصلی افراد مسلح است دشوار خواهد بود اما ارتش سوریه برای ورود به این مبارزه بزرگ و پاکسازی مناطق شمال و سپس شرق حلب با جدیت تلاش می‌کند.
انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها