امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120901
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، انقلابیون یمن که از انقلاب سال 2011 همواره سفارت آمریکا را به دخالت در امور داخلی یمن ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، انقلابیون یمن که از انقلاب سال 2011 همواره سفارت آمریکا را به دخالت در امور داخلی یمن متهم می‌کردند، در خیزش اخیرشان تلاش دارند هرگونه مداخله واشنگتن در امور داخلی کشورشان را محدود کنند.

در همین راستا، کمیته‌های مردمی در صنعا که مسئولیت تامین امنیت پایتخت را تا زمان سازماندهی شدن نیروهای امنیتی در این شهر را برعهده دارند، در فرودگاه بین‌المللی صنعا، صندوق‌های مرسوله به سفارت آمریکا را به محض ورود هواپیمای آمریکایی از نوع «یوشن» را تفتیش کردند و بخشی از این مرسوله‌ها را به دلیل مشکوک بودن یکی از صندوق‌ها، آن را به هواپیما ارجاع دادند و مانع ورود آن به کشور شدند. این مسئله اعتراض نیروهای امنیت ملی و کادر پروازی و فرستاده سفارت آمریکا را برانگیخت.

«یمن پرس» با انتشار این خبر به نقل از کارمندان فرودگاه نوشت: که این نخستین‌بار در تاریخ یمن است که صندوق‌ها و مرسوله‌های متعلق به سفارت آمریکا در صنعا مورد تفتیش قرار می‌گیرند.
انتهای پیام/غ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار