امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12093
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۶
تعداد بازدید: 101
حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور و عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور و عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: هر چیزی که ما امروز در کشور داریم از برکت وجود امام (ره) است.

وی افزود: بدون تردید امام (ره) احیاگر ارزشهای اسلامی در قرن حاضر بود و انقلاب اسلامی هم یکی از نهادهای پایداری بود که امام (ره) برای احیای ارزش‌های دینی پایه گذاری کرد.

سبحانی‌نیا با اشاره به سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) ادامه داد: توجه به اندیشه‌ها و افکار امام (ره) و حرکت در مسیر تقویت ارزش‌های امام و انقلاب یکی از وظایف جدی همه است.

وی افزود: همه کسانی که می‌خواهند ادامه دهنده راه امام (ره) و شهدا از طریق تصدی جایگاه ریاست جمهوری باشند باید توجه بیشتری به آرا و اندیشه‌های امام کنند.

این نماینده مجلس اظهار داشت: کاندیدای انتخابات آینده باید توجه ویژه به اندیشه‌های امام داشته باشد چراکه مردم به این مسئله دقت زیادی دارند و می‌بینند که کاندیداها چه مقدار به اندیشه‌های ایشان نزدیک هستند.

وی اضافه کرد: قطعا وظیفه کاندیداها در این برهه سنگین تر از گذشته است چرا که مردم خواستار جهت گیری هر چه بیشتر آنها به سمت افکار امام هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها