امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120932
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «سلیمان بیک» عنوان فیلم مستندی است که پایداری رزمندگان عراق و روایت آزادسازی شهرهای سلیمان بیک و آمرلی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «سلیمان بیک» عنوان فیلم مستندی است که پایداری رزمندگان عراق و روایت آزادسازی شهرهای سلیمان بیک و آمرلی عراق را به تصویر کشیده است.

علی اصغر جعفری مشاور رئیس سازمان و رئیس مرکز بسیج صداوسیما در خصوص ساخت این مستند گفت: مستند سلیمان بیک کاری از گروه تلویزیونی مرکز بسیج صداوسیما است که همپای نیروهای رزمنده مردمی عراق در قالب گردان های نظامی سپاه بدر و ارتش عراق بر ضد تروریست های داعش است که طی آن حماسه آزادسازی شهرهای سلیمان بیک و آمرلی عراق را که بیش از 80 روز در محاصره تروریست های داعش بود به تصویر کشد.

رئیس مرکز بسیج صداوسیما در خصوص علت  نام گذاری این مستند گفت : عملیات صورت گرفته برای آزادسازی آمرلی از چهار محور انجام گرفت که مهمترین آنها محورسلیمان بیک بوده است که با توجه به اهمیت و استراتژیک ایران محور سلیمان بیک این نام  برای این مستند در نظر گرفته شده است.

مشاور رئیس سازمان صداوسیما ادامه داد:در این مستند 40 دقیقه ای شاهد لحظات ناب پیشروی رزمندگان اسلام ، شهادت و رشادت آنان و موفقیت های منحصر به فردی که انگیزه و روحیه رزمندگان نیروهای مردمی عراق را نشان می دهد هستیم.

عوامل سازنده این مستند عبارتند از محمد صدری تصویربردار و کارگردان ، محسن طلایی مدیر تولید، شاهد سلطانی زاده نویسنده متن ، بهادر فتاح طارمی تدوین و مهدی حسین زاده گوینده متن.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها