امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120935
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهنام خادم رییس فرهنگسرای رازی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: «روایت خورشید بر نیزه» به اجرای 10شب مراسم ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهنام خادم رییس فرهنگسرای رازی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: «روایت خورشید بر نیزه» به اجرای 10شب مراسم تعزیه در دهه اول محرم می‌پردازد که این برنامه از چهارم تا سیزدهم آبان ماه پس از نماز مغرب و عشاء در بوستان رازی برگزار خواهد شد.

رییس فرهنگسرای رازی از ابه کار مجدد وبگاه «حسینیه 11» خبر داد و گفت: این سایت به نشانی اینترنتی http://hoseinieh11.com شامل اطلاعاتی در خصوص اخبار و برنامه های عزاداری هیئات و مساجد سطح منطقه، سخنرانی‌ها و دل نوشته‌هایی در ایام محرم و صفر است که سال گذشته نیز طی دو دوره زمانی ده‌روزه درایام محرم و صفر فعال بود و امسال نیز راه‌اندازی دوباره آن را دردستور کار قرار داده‌ایم.

وی ادامه داد: در بخش کارگاهی، برنامه‌ای با عنوان «عاشوراییان» ویژه گروه سنی جوان برگزار خواهد شد که این برنامه باهمکاری دانشگاه‌های محدوده منطقه 11 تهران (مرکزشهر) و در قالب برپایی چهار جلسه کارگاهی با موضوع فلسفه قیام عاشورا در فرهنگسرای فناوری اطلاعات صورت خواهد گرفت که از نکات قابل توجه آن حضور سرداران و فرماندهان دفاع مقدس به عنوان سخنران در این کارگاه‌هاست.

خادم با اشاره به برگزاری برنامه «پرده عشاق» در منطقه 11 بیان داشت: ویژه‌برنامه پرده عشا» به موضوع تکریم و تجلیل از خادمین تکایا و مساجد منطقه می‌پردازد که طی آن از  پنج خادم برگزیده منطقه تقدیر بعمل خواهد آمد.

مدیرفرهنگی-هنری منطقه ۱۱ تهران افزود: مراسم شعرخوانی «نغمه‌های سرخ» با موضوع شعرهای عاشورایی ویژه کانون‌های ادبی منطقه برگزار می‌شود که این برنامه از اول آبان تا 20 آذر ماه، هرپنجشنبه از ساعت هشت صبح پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.
انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها