امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120945
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۹
تعداد بازدید: 89
هوشنگ فلاحتیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد وضعیت تامین سوخت نیروگاه‌ها در زمستان گفت: همه ساله وزارت ...

هوشنگ فلاحتیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد وضعیت تامین سوخت نیروگاه‌ها در زمستان گفت: همه ساله وزارت نیرو و وزارت نفت تعامل‌ خوبی برای تامین سوخت نیروگاهها با هم داشتند و امسال نیز وعده‌هایی مبنی بر تامین به موقع سوخت نیروگاه‌ها داده شده است.

فلاحتیان ادامه داد: ما به وعده‌های داده شده از سوی شرکت ملی گاز برای تامین گاز سوخت نیروگاهها در زمستان خوش‌بین هستیم، چرا که معتقدیم استفاده از گاز طبیعی، کمک به محیط زیست و پایداری و افزایش طول عمر نیروگاه‌ها خواهد کرد.

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در مورد ذخایر مخازن نیروگاهها خاطر نشان کرد: مخازن مازوت نیروگاه‌ها مشکل جدی ندارند و درباره مخازن گازوییل، وزارت نفت وعده داده است که با تامین گاز بیشتر نسبت به سال گذشته، سوخت مورد نیاز نیروگاه‌ها تامین شود.

فلاحتیان با بیان اینکه از نیمه دوم شهریورماه هر سال با کاهش دمای هوا، میزان مصرف برق کاهش می‌یابد، گفت: هم‌اکنون میزان مصرف برق در کشور از 50 هزار مگاوات به 32 هزار مگاوات کاهش یافته است.
انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها