امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120946
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۹
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در سوریه، یگان‌های ارتش سوریه با پیشروی قابل توجه در محور جنوبی شهر مورک در حومه شمالی حماه مساحت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در سوریه، یگان‌های ارتش سوریه با پیشروی قابل توجه در محور جنوبی شهر مورک در حومه شمالی حماه مساحت گسترده ای از این منطقه را تحت تصرف خود گرفتند.

خبرنگار فارس گزارش داد عملیات پیشروی ارتش همچنان ادامه دارد و نیروهای ارتش جاده مورک به کفرزیتا را کاملا تحت سیطره گرفته و مسدود کردند.

یک منبع میدانی گفت: ارتش به پیشروی خود در جبهه شمال شرقی حماه ادامه می‌دهد و راه کمک رسانی به افراد مسلح از محور شمالی را مسدود کرد.

این منبع افزود: عناصر گروهک جبهه اسلامی عقب نشینی خود را از مورک اعلام و آن را منطقه تحت تصرف دشمن اعلام کردند.

یگانهای ارتش سوریه در این درگیری ها بازمانده‌های باندهای تروریستی را در این منطقه تحت تعقیب قرار داده و شماری زیادی از آنها را به هلاکت رساندند.

ارتش سوریه در آستانه تسلط کامل بر مورک است و این رویداد شرایط را برای رسیدن به شهر معرة النعمان و پادگان‌های وادی الضیف و الحمیدیه هموار و امنیت فرودگاه راهبردی ابوالظهور را تامین می کند؛ آنگاه راه برای حرکت به سمت "خان شیخون"، و "خان السبل" و "حلب" مساعد می‌شود.
انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها