امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120948
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۹
تعداد بازدید: 78
سیدضیا هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیرعلوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: آیین‌نامه کرسی‌های آزاد ...

سیدضیا هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیرعلوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: آیین‌نامه کرسی‌های آزاد اندیشی آماده شده و در کارگروهی در شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها این آیین‌نامه حدود یک‌ماه است که نهایی شده‌است.

وی افزود: آیین‌نامه کرسی‌های آزاد اندیشی هم اکون در دستور کار کارگروه شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها قرار گرفته‌است و ان‌شاالله در اولین جلسه‌ای که بزودی این شورا برگزار می‌کند، تصویب خواهد شد و پس از آن ابلاغ می‌شود.

هاشمی تاکید کرد: نگاه و رویکرد ما برای برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی این است که فرآیند برگزاری این کرسی‌ها سهل و آسان باشد. البته این آسانی منافاتی با دقت ما نخواهد داشت.

وی تصریح کرد: دقت در برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی نباید از پیچیدگی برخوردار باشد که اساتید، دانشجویان و تشکل‌های فعال را با مشکل روبر کند.

هاشمی افزود: آیین‌نامه برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی خیلی روان‌تر شده و فرآیند برگزاری این کرسی‌ها خیلی روش‌تر و ساده‌تر شده است.

معاون فرهنگی وزیرعلوم گفت: آیین‌نامه برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی به‌گونه‌ای تدوین شده که برگزار کنندگان مشوق‌های لازم را برای برگزاری این کرسی‌ها داشته‌باشند.

هاشمی در خاتمه اظهار داشت: ما مطمئن هستیم با آیین‌نامه جدید در بحث کرسی‌های آزاد اندیشی ما شاهد مشارکت بیشتر در این حوزه‌ خواهیم بود و در این بحث با رونق بهتری روبرو خواهیم شد.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار