امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12095
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۶
تعداد بازدید: 99
نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره ...

نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به فرا رسیدن بیست و چهارمین سالروز رحلت امام خمینی(ره) گفت: کشور ما در شرایطی قرار داشت که دنیا با یک نگاه حداقلی به کشور ما و باورهای ما و اعتقادات اسلامی ما می‌نگریست و عنصر دین در دنیای آن روز به عنوان یک عنصری که موجب عقب‌افتادگی جوامع بشری بود تلقی می‌شد.

وی ادامه داد: در چنین اوضاعی بود که امام رضوان‌‌الله تعالی علیه پرچم بیداری ملت‌ها را به دست گرفتند و باعث شدند تا ابتدا در خود ایران و بعد در سایر کشورهای جهان، جریان اسلام‌‌خواهی با توجه به باورهای دینی به صورت گسترده رشد پیدا کند.

پژمان‌فر خاطرنشان کرد: امروز گفتمان انقلاب اسلامی ما به گونه‌ای نیست که در عرصه جهانی مغفول مانده و کسی با این گفتمان آشنا نبوده و تحت تاثیر آن قرار نگرفته باشد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: گفتمان انقلاب اسلامی در مسیر خود، زمینه‌های تحقق تمدن اسلامی را فراهم می‌کند و این به برکت حرکتی بود که امام خمینی(ره) در دنیا پایه‌گذاری کرد؛ حرکتی که در ایران آغاز شد اما منحصر به ایران نماند و در سراسر جهان رشد پیدا کرد.

وی همچنین با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: امام خمینی(ره) همه چیز را با محوریت خدا می‌دید و از سوی دیگر به مردم توجه داشت و با ارتباط خود را با آحاد مردم حفظ می‌کرد و مناسب است تا کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری نیز با عنایت به این دو ویژگی امام(ره)، هر کاری را به خاطر خدا انجام دهند و مردم در تصمیم‌گیری‌های آنها نقش محوری داشته باشند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها