امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120956
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۹
تعداد بازدید: 27
وحید محمدزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: نداشتن مسکن بزرگترین مشکل حاج رجب محمدزاده است و در این زمینه رئیس بنیاد شهید کشور ...

وحید محمدزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: نداشتن مسکن بزرگترین مشکل حاج رجب محمدزاده است و در این زمینه رئیس بنیاد شهید کشور و معاون رئیس‌جمهور برای اعطای مسکن به پدرم دستورات لازم را به بنیاد شهید استان داده‌اند اما هنوز این مسئله به طور جدی از سوی مسئولان استانی پیگیری نشده است.

* کمک‌های بنیاد شهید را انکار نمی‌کنیم

وی با تأکید بر اینکه کمک‌های بنیاد شهید و بنیاد جانبازان را انکار نمی‌کنیم، افزود: کمک‌ها و امتیازاتی که به پدرم داده شده برای همه جانبازان هم صورت می‌گیرد بنابراین امتیاز ویژه‌ای برای حاج رجب محمدزاده در نظر گرفته نشده و این در حالی است که صورت پدر من بر اثر اصابت خمپاره وضعیت بدی دارد.

وی ادامه داد: تا چندی قبل هیچ کس نمی‌دانست چنین جانبازی در مشهد وجود دارد اما در زمانی که رئیس بنیاد شهید کشور و معاون رئیس‌جمهور به دیدار پدرم آمدند، بسیاری از افراد با شرایط و موقعیت این جانباز آشنا شدند لذا انتظار داریم که حداقل به پاس قدردانی از ایثارگری‌های حاج رجب، امکانات لازم نظیر مسکن را برای وی فراهم کنند.

فرزند جانباز 70 درصد مشهدی تصریح کرد: پدرم پیش از این دو بار مسکن از بنیاد شهید دریافت کرده اما هر بار برای تامین مخارج عروسی و دامادی فرزندان مجبور به فروش منازل خویش شده و در حال حاضر برای دریافت مسکن سوم خود از بنیاد شهید انتظار کمک دارد.

وحید محمد زاده یادآور شد: در حال حاضر پدرم در خیابان ایثارگران خواجه‌ربیع مشهد مستاجر است و رئیس بنیاد شهید کشور و معاون رئیس‌جمهور برای اعطای مسکن به پدرم دستورات لازم را به بنیاد شهید استان داده اما هنوز این مسئله به طور جدی از سوی مسئولان استانی پیگیری نشده و با توجه به صحبت‌های مطرح شده قرار است خانه‌ای را در شهرک شهید بهشتی به حاج رجب اختصاص دهند که این شهرک در پایین‌ترین نقطه شهر قرار دارد و با توجه به آپارتمانی بودن مناسب موقعیت پدرم نیست.

به گفته وی یکی از شرایط اعطای مسکن به پدرم پرداخت مبلغی در ابتدای کار و سپس در نظر گرفتن پولی به صورت ماهیانه است.

وی تاکید کرد: در حال حاضر دو خواسته اصلی حاج رجب محمدزاده تامین مسکن مناسب و دیدار با مقام معظم رهبری است که توسط  معاون رئیس‌جمهور وعده داده شد تا پدرم پایان شهریورماه با رهبری دیدار کند اما به دلیل بستری شدن آیت‌الله خامنه ای در بیمارستان این مسئله منتفی شد.

* ساخت مستند پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به شناخت پدرم کمک زیادی کرد

وی در بخش دیگری از سخنانش با اعلام اینکه غفلت از پدرم او را سال‌ها افسرده کرده بود، بیان کرد: ساخت مستند توسط پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به شناخت پدرم کمک زیادی کرد و جالب بود که در هنگام ساخت این مستند هیچ فردی متوجه نشد که این مرد جانباز است.

وحید محمدزاده تصریح کرد: پدرم در سال‌های اخیر به خاطر نگاه بد دیگران سکته کرده و در حال حاضر هم با توجه به عمر 77 ساله خود قصد عمل جراحی مجدد برای صورتش را ندارد اما انتظار دارد که مسئولان او را فراموش نکنند.

انتهای پیام/70005/ذ40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها