امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۴:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120974
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 194
سلام بر کوچه های چشم انتظاری!!!سلام بر دل های خسته و تازیانه خورده!!!سلام بر همه ی مردها و زنهایی که داغ آمدنت بر کویر دلشان نشسته است...

سلام بر کوچه های چشم انتظاری!!!سلام بر دل های خسته و تازیانه خورده!!!سلام بر همه ی مردها و زنهایی که داغ آمدنت بر کویر دلشان نشسته است...

سلام بر کوچه های چشم انتظاری!!!سلام بر دل های خسته و تازیانه خورده!!!سلام بر همه ی مردها و زنهایی که داغ آمدنت بر کویر دلشان نشسته است...آاااه...خسته ام از این سلام هایی که بوی خوش آمدن ندارد...خسته ام از انسان هایی که باطن و ظاهرشان شبیه به هم نیست و حرف و عمل شان در تضاد با یکدیگر می باشد...آقاجان این جمعه هم آمد شاید بیایی!!!آخر گروهی فقط بر زبان دعای العجل العجل مهدی, زمزمه می کنند و امید دارند که با قدم های مبارکت پا در سرزمین ما عهد شکنان بگذاری!!

ایها العزیزم!!!می گویند حرف دل را باید یا به زبان آورد یا نوشت...اجازه حرف زدن به من نمی دهند اما فرصت را غنیمت می شمارم و کمی با خودت درد و دل می کنم !!!با مردم کاری ندارم شاید هر کس به کار خود مشغول باشد و آمدنت فقط یک شعار جهت تزویر و پیشبرد اهدافشان باشد...من با خودت حرف دل دارم!!!

ایها العشقم!!!در جمعی نشسته بودم همه برای آمدنت دعا می کردند به سر می زند و ندای یا اباصالح المهدی بر زبان گرفته بودند اما تا از مجلس بیرون آمدند دروغ و تزویر و فریب کاری و نیرنگ و...را دوباره از سر گرفتند و ماهیت اصلی خودشان را نشان دادند...آقاجان مرا ببخش که خنده ام گرفته است آخه این جماعت خود می دانند با این کارهایی که می کنند این جمعه که سهل است جمعه های آتی هم نخواهی آمد...آخر بر سر که شیره می مالند؟

آقاجانم!!!نکند به حرف این مردم دم دمی مزاج گوش بدهی و ظهور کنی اینها همان مردم کوفه می شوند که دعوتنامه برای حسین پسر اسدالله فرستادند و در مقابلش صف کشیدند..نیا!نیا!این مردم سر وعده شان نمی مانند و همانند باد حرفشان قابل تکیه کردن نمی باشد...

آقاجان!!! بیا من را امتحان کن!!!

من پیشنهاد می کنم بر روی هر خیابان تابلویی بگذاری و به سویش علامتی بگذاری که اگر فلان عمل را انجام دهم یک قدم به سویت نزدیک می شوم و در پایان هر عمل یک امتیاز به من بدهی و وارد مرحله بعدی شوم تا پایان این امتحان مقصد قرب الهی باشد!!!

آقاجانم می دانم که خودت هم بهتر میدانی من در همان خم اولیه راه رسیدن به تو می مانم!!!فقط می خواهم اثبات کنم که من از همان افرادی هستم که ادعای سرسپردگی در محضرت را بیش از دیگران دارم!..آخر در این دنیا چند صباحی زندگی کرده ام و خودم را شناخته ام که چقدر در گرداب گناه فرو رفته ام که نمی توانی به سوی نور حرکت کنیم فقط می خواهم خودم را در کفه ی ترازویت بسنجم.

 

عجبا روی تابلوی اولت نوشته است در نگاه به نامحرم حیا و عفافت را حفظ کن!!!آقاجان باشد از این که گذشتم دومی چه می گوید؟حجابت را از همه لحاظ آراسته و پوشیده باشد!!خوب آقاجان امتحان بعدیم چیست؟واجبات و محرماتت را به درستی انجام داده ای؟؟همین طور قدم به قدم جلو رفتم تا به پایان این مراحل رسیدم دیدم جمع امتیازاتم ضریب منفی خورده است دیگر طاقت نیاوردم که سرم را بالا بیاورم تا نگاهی به چشمان مهدی موعود کنم فقط با چشمانی خون بار سرم را به پایین انداختم و گفتم:شرمنده ام که انقدر سهل انگاری کردم و فقط حرف بدون عمل زدم!!!

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها