امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12098
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۶
تعداد بازدید: 97
احمدعلی مقیمی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به این که حضرت ...

احمدعلی مقیمی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به این که حضرت امام (ره) توانست برای اولین بار آرمان‌های دینی را در قالب حکومت زنده کند، گفت: حرف‌هایی که حضرت امام(ره) در دوران انقلاب مطرح کردند، در حقیقت بر اساس اسلام و آرمان‌هایی بود که 1400 سال قبل در قالب اسلام عرضه شد.

وی افزود: با این حال از آن زمان تاکنون هیچ گاه این آرمان‌ها عملی نشده و در معرض اجرا درنیامده است، ولی امام توانست آن را در کشور اجرا کند.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این حرکت حضرت امام(ره) یک اتفاق بی سابقه در تاریخ رقم زد و توانست پرچم اسلام را بلند کند.

مقیمی گفت: افکار و سخنان حضرت امام(ره) از آن زمان تاکنون هیچ گاه کهنه نشده است، چرا که این افکار بر اساس یک ایدئولوژی غیر قابل زوال ارائه شده است.

وی افزود: سالگرد رحلت حضرت امام(ره) فرصتی است که می توان با آرمان های امام(ره) تجدید پیمان کرد و البته در ایام انتخابات، کاندیداها نیز باید برنامه‌های خود را بر اساس آرمان‌های آن بزرگوار استوار کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها