امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120981
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۰۹
تعداد بازدید: 15
پرویز سروری قائم‌مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی و عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با ...

پرویز سروری قائم‌مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی و عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به حادثه اسیدپاشی در اصفهان و ضرورت برخورد قاطع نیروهای انتظامی و امنیتی با عوامل این جنایت اظهار داشت: طبیعتاً در زمانی که ما به هفته امر به معروف و نهی از منکر نزدیک می‌شویم و شرایط برای بیان این فریضه تعطیل شده فراهم می‌شود ارتکاب این جنایات تأمل‌برانگیز و سؤال‌ برانگیز است و خود این عمل منکر است و به هر بهانه‌ای که این کار صورت گرفته باشد یک عمل زشت و غیرانسانی است.

وی با اشاره به برخی افراد و رسانه‌ها که سعی می‌کنند این حوادث را به نیروهای ارزشی و مؤمن جامعه نسبت بدهند، تصریح کرد: این عوامل خودفروخته از امری که نظام و امت حزب‌الله از آن تبرّی می‌جوید، قصد فضاسازی دارند و می‌خواهند این حوادث را در قالب امر به معروف و نهی از منکر به جامعه معرفی کنند.

عضو شورای شهر تهران اضافه کرد:‌ هرچند کسانی که در این حوادث قربانی شدند موجب ناراحتی جامعه شدند اما خطر کسانی که می‌خواهند این موضوع را به نظام مرتبط کنند بیشتر است زیرا می‌خواهند این جنایات را به کسانی که در صف خدمت به مردم هستند نسبت بدهند و این موضوع پذیرفتنی نیست.

سروری با تأکید بر اینکه سیستم انتظامی و اطلاعاتی کشور باید با عوامل این حادثه برخورد قاطع کند، خاطرنشان کرد: این افراد را باید به مردم معرفی کرد و به اشد مجازات باید برسند و هم‌اکنون نوبت دستگاه‌های اطلاعاتی است که وارد صحنه شده و این افراد را شناسایی و دستگیر کنند.

قائم‌مقام جمعیت رهپویان با ذکر این نکته که مدت‌ها است بعد از فتنه 88 عده‌ای در داخل پژواک سخنان و رسانه‌های ضد انقلاب شده‌اند، بیان داشت: هرچیزی که رسانه‌های ضد انقلاب و معاند نشخوار می‌کنند این افراد و رسانه‌ها می‌بلعند.

وی ادامه داد: موجب تأسف است کسانی که در داخل جمهوری اسلامی خودشان را تعریف می‌کنند و بعضاً از جمهوری اسلامی ارتزاق می‌کنند سعی در جهت‌دهی به افکار عمومی دارند و نیروهای حزب‌اللهی را  با این حوادث مرتبط می‌دانند.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به شیوه برخورد با این افراد و رسانه‌ها اظهار داشت: دستگاه قضایی باید این افراد را احضار کند و از آنها بپرسد دلایل شما برای پیوند زدن حادثه اسیدپاشی به نیروهای ارزشی چیست و مدارک شما چه مواردی است؛ به این ترتیب چهره دروغ‌پرداز آنها مشخص خواهد شد و هرکسی اقدام به این کار کرده باشد و در هر مقام و منصبی که قرار گرفته باشد باید با او برخورد قاطع و بدون اغماض صورت بگیرد.

سروری در پایان تصریح کرد: این افراد و رسانه‌ها برای قربانیان حادثه اسیدپاشی دلسوزی نمی‌کنند بلکه می‌خواهند تکرار کننده تهمت‌های عوامل ضد انقلاب باشند و جمهوری اسلامی بالاخره باید یک روز با این رفتار ناجوانمردانه برخورد قاطع کند.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها