امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12099
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۶
تعداد بازدید: 115
محمداسماعیل کوثری، نماینده مردم تهران در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به فرارسیدن بیست و ...

محمداسماعیل کوثری، نماینده مردم تهران در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به فرارسیدن بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و نیز یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: آنچه که همواره مورد تاکید امام(ره) بود، این است که امور کشور را با تکیه بر اسلام ناب پیش ببریم و استکبارستیزی و عدالت را نیز از جمله مسائلی می‌دانستند که باید سرلوحه کار همگان قرار گیرد.

وی افزود: کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری نیز باید با تکیه بر اندیشه‌‌ها و تفکرات امام خمینی(ره)، استکبارستیز و عدالت‌محور باشند و کار برای خدا و خدمت به مردم را در اولویت کار خود داشته باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: رئیس‌جمهور آینده کشور باید بداند که مسئولیتی که مردم بر عهده وی گذاشته‌اند یک امانت است و بداند که در این امانت‌داری نباید خیانتی از وی سربزند و تا آخرین ساعت خدمت خود به بهترین نحو به انجام وظیفه خود بپردازد و آثار خوبی را از خدمات خود در اذهان مردم بر جای بگذارد.

کوثری با بیان اینکه امام(ره) مردم را ولی‌نعمتان کشور می‌دانستند، خاطرنشان کرد: حضور حداکثری مردم در طول مدت حیات امام رحمت‌الله علیه مورد تاکید ایشان بود و ایشان می‌گفتند که با توجه به اینکه این انقلاب از آن مردم است مردم خود باید با حضور  در صحنه از نظام و آبروی آن دفاع بکنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها