امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120998
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۰۹
تعداد بازدید: 32
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در رزمایش رزمی فرهنگی الی بیت‌المقدس اظهار کرد: سلام رهبر حکیم و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در رزمایش رزمی فرهنگی الی بیت‌المقدس اظهار کرد: سلام رهبر حکیم و فرزانه انقلاب را به مردم استان و بسیجیان می‌رسانم.

وی با اشاره به اینکه راه بسیجیان، بهترین راه‌ها است، گفت: خواهران بسیجی باید به چادرهای خود که پرچم نجابت و شرافت و حیا و عفت و غیرت بوده و از شهدای بزرگوار به یادگار است، افتخار کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان، خاطرنشان کرد: پیروزی‌های بزرگ بسیجیان که با استقامت در مسیر حق به دست آمده است، موجب شد تا دشمنان روز به روز عقب‌تر رفته و بینی آنها به خاک مالیده شود.

سردار نقدی با بیان اینکه دشمن شکست‌های پیاپی را در همه دنیا و به‌ویژه منطقه اسلامی تجربه کرد، گفت: وعده امام راحل مبنی بر اینکه اسلام سنگرهای کلیدی جهان را فتح می‌کند، محقق شده و موج بیداری که امروز دنیا را در بر گرفته است، نتیجه مقاومت بسیجیان است و این زنجیره پیروزی‌ها تا آخر ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه امروز دشمنی که در مقابل عزم بسیجیان قهرمان کم آورده است، سردرگم شده است، تصریح کرد: امروز سلاح‌هایشان کارآیی ندارد و می‌بینند تحمل قدرت و پیروزی اسلام را در جنگ ندارند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: دشمن در این وضعیت می‌گوید جنگ بد و خشونت است و می‌خواهد شیعیان و حزب‌الله لبنان، سلاح را بر زمین بگذارند و این در حالی است که امروز که زمان غلبه اسلام است از بدی جنگ می‌گویند.

سردار نقدی با تأکید بر اینکه جنگ بد است، خاطرنشان کرد: اما ظلم از آن بدتر است و زمانی که ظلم وجود داشته باشد، جنگیدن برای دفع ظلم، دفاع مقدس و بالاترین کرامت خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه دشمن، جرأت جنگ با مسلمانان را ندارد، گفت: به همین دلیل به ترفند اختلاف‌افکنی بین ما متوسل شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمنان 93 شبکه ماهواره‌ای پلید به زبان‌های مختلف راه‌اندازی کرده‌اند، افزود: 26 مورد از این شبکه‌ها به زبان فارسی و گویش‌های ایرانی است و کار آنها توهین به مقدسات شیعه به نام اهل سنت و توهین به مقدسات اهل سنت به نام شیعه است.

سردار نقدی با اشاره به اینکه در این شبکه‌ها، روحانی‌نماهایی به نام شیعه و سنی فعالیت می‌کنند، گفت: این افراد را در شبکه‌ها برای توهین به مقدسات هر دو مذهب گذاشته‌اند تا شاید آتش اختلاف را بین ما بیندازند، اما کور خوانده‌اند.

وی با اشاره به اینکه پایگاه این شبکه‌ها در کشور انگلیس خبیث و تفرقه‌افکن و برخی نیز در آمریکا قرار دارد، تصریح کرد: اگر این شبکه‌ها ریشه واقعی داشتند باید در کشورهای سنی و شیعه مذهب، فعال بودند و وجود آنها در آمریکا و انگلیس نشان دهنده سرمنشأ نقشه است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان با تأکید بر اینکه امروز در میدان جهاد، سنی و شیعه فدایی یکدیگر هستند، گفت: آخرین شهید ما در مرز سراوان یک بسیجی اهل سنت است.

سردار نقدی خطاب به انگلیس و آمریکا گفت: دلتان را خوش نکنید که با نقشه‌های مزدورانه می‌توانید اختلاف راه بیندازید، شیعه و سنی دست در دست هم خواهیم آمد و قدس شریف را آزاد می‌کنیم.

وی با یادآوری این مسئله که امثال شهیدان ماموستا شیخ‌الاسلام با خون خود به ما درس وحدت و برادری دادند، گفت: امروز رزمندگان استان کردستان درخواست برای اعزام به میادین مختلف از جمله در غزه و کوبانی و سوریه و عراق دارند تا با دشمنان اسلام بجنگند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه رزمنده در این میادین زیاد است، خاطرنشان کرد: آنچه آنها کم دارند پشتیبانی و امکانات و سلاح است که متأسفانه کشورهایی که از آنها انتظار کمک به مسلمانان می‌رود و اکنون در صف صهیونیست‌ها هستند، با نامردی دریغ می‌کنند.

سردار نقدی با اشاره به اینکه در غزه نیز، رزمنده شجاع به اندازه کافی وجود دارد، تصریح کرد: کشور مصر راه را بر ارسال امکانات به آنها بسته است و در کرانه باختری نیز اردن راه تسلیحات را بسته ‌است.

وی با بیان اینکه در کوبانی نیز رزمنده به وفور وجود دارد، گفت: اما دولت ترکیه از تروریست‌های آمریکایی حمایت کرده و به جای حمایت از مسلمانان، پایگاه‌های خود را در اختیار صهیونیست‌ها قرار می‌دهد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه نیازی به اعزام رزمنده به این مناطق وجود ندارد، گفت: اما باید برای نبرد نهایی و سرنوشت‌ساز آماده باشیم.

سردار نقدی با اشاره به اینکه گردان‌های بیت‌المقدس 3 دوره آموزشی را برای رسیدن به رزمایش طی کرده‌اند، اظهار کرد: امروز با جنگ نرم و تهدید فرهنگی دشمنان مواجه هستیم.

وی افزود: آنها به حرکت مزدورانه روی آورده‌اند تا اصل قدرت ما یعنی ایمان و وحدت ما را بگیرند و بسیجیان باید از مواجهه با امواج شرارت‌های دشمن در شبکه‌های اجتماعی مفسده‌برانگیز، پرهیز کنند و جامعه را از شر این شیاطین دور کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان با تأکید بر لزوم حفظ وحدت و ایمان که عامل اصلی پیروزی‌ها است، گفت: در فاصله دو روز رزمایش برگزار شده بیت‌المقدس، توان بسیجیان 1.5 برابر شده است و این پیامی به صهیونیست‌ها است.

سردار نقدی خطاب به صهیونیست‌ها عنوان کرد: این پیام این است که سرزمین‌های اسلامی را رها کن و برو، هر اندازه اشغالگری تو طولانی‌تر شود، آمادگی ما افزون‌تر شده و مجازات‌های سنگین‌تری را تحمل خواهی کرد.
انتهای پیام/79012/ع40/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها