امروز : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 17
۲۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12101
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۶
تعداد بازدید: 107
مدیر عامل تعاونی مسکن مهر شهر دزفول امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان اظهار کرد: قرار شده است که رئیس جمهور در روزهای پایانی این هفته ...

مدیر عامل تعاونی مسکن مهر شهر دزفول امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان اظهار کرد: قرار شده است که رئیس جمهور در روزهای پایانی این هفته برای افتتاح واحدهای مسکن مهر در شهرستان دزفول به این شهر مقاوم در تاریخ معاصر ایران اسلامی سفر کند.

عبدالرحیم تهرانی با اشاره به اینکه واحدهای در نظر گرفته شده برای افتتاح توسط رئیس جمهور دو نوع هستند، خاطر نشان کرد: برخی از این واحدها خود مالکی و برخی دیگر تعاونی‌های ساخت هستند.

وی با اشاره به تعداد واحدهای در نظر گرفته شده برای این مراسم افتتاح گفت: قرار است رئیس جمهور 216 واحد مسکن مهر دزفول را در منطقه زیباشهر (کوپیته) و 296 واحد مسکن مهر را در مهرشهر به افتتاح برساند و به مالکان تحویل دهد.

تهرانی با اشاره به برخی تعاونی‌هایی که واحدهای ساختمانی آنها در سفر رئیس جمهور به دزفول به اعضا تحویل می‌شود، گفت: تعاونی‌های مسکن مهر دانشگاه آزاد اسلامی و نیروی انتظامی شهرستان دزفول از جمله این تعاونی‌ها هستند.

مدیر عامل تعاونی مسکن مهر شهر دزفول گفت: هنوز هم زمان دقیق این سفر اعلام نشده است ولی قرار شده که این سفر چهارشنبه و یا پنج شنبه هفته جاری انجام شود.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در صورتی که این سفر به شهرستان دزفول توسط رئیس جمهور انجام شود از ابتدای سال تا کنون رئیس جمهور دوبار به دزفول سفر کرده است؛ یکی در جریان حضور رئیس جمهور در مناطق عملیاتی و پایگاه شکاری این شهرستان و دیگری برای افتتاح واحدهای مسکن مهر این شهر مقاوم و شهیدپرور که قرار است در روزهای آینده انجام شود.

انتهای پیام/72006/ع30/گ1003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها